M jak miłość

M jak miłość. Paweł poleciał za Franką do USA?! Czy pobyt w Nowym Jorku Rafała Mroczka i Dominiki Kachlik to zapowiedź tego, co się wydarzy po wakacjach? - ZDJĘCIA

Franka i Paweł z "M jak miłość" w tym samym czasie spacerują po Nowym Jorku! Dominika Kachlik udała się tam w trakcie podróży po USA, którą zaplanowała po promocji filmu ze swoim udziałem. Ale dlaczego też znalazł się tam niedługo potem Rafał Mroczek? Nic nie wiadomo o amerykańskich planach zawodowych Pawła z "M jak miłość". Może więc tajemnicze spotkanie gwiazd w jednym miejscu i czasie zwiastuje duże zmiany u Zduńskich w nowym sezonie? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazdy M jak miłość szaleją w Nowym Jorku! Co tam robią Kachlik i Mroczek?

Franka z "M jak miłość" zrobiła już międzynarodową karierę i z tek okazji poleciała do Hollywood promować nowy film. Po zakończeniu obowiązków zawodowych Kachlik ruszyła w podróż po USA aż w końcu zawitała do magicznego Nowego Jorku. Ale nie trzeba było długo czekać, aby w tym samym miejscu zobaczyć ZDJĘCIA Rafała Mroczka na jego profilu na Instagramie! Co tam robi serialowy Paweł Zduński?

Nie wiadomo czy Zduńscy z "M jak miłość" spotkali się w Nowym Jorku. Rafał Mroczek milczy na ten temat i nie komentuje nawet postów swojej serialowej żony. Ale Kachlik niczego nie ukrywa i natychmiast pojawiła się z komentarzem w poście Mroczka. 

Manhattan #bigapple #ny #citylife #trip - podpisał swoje zdjęcia z Nowego Jorku Paweł z "M jak miłość". 

- Midtown Manhattan pozdrawia :) - odpisała jako pierwsza Franka z "M jak miłość". 

I posypały się komentarze fanów "M jak miłość". - Wow! Ale czad 🔥 Miłego wypoczynku dla Was 😎🧡

- Ojjj, to już do mnie blisko! Zapraszam nad Niagarę do Buffalo, NY 😍

- Witam w New Yorku😊

- Rewelacyjnie ❤️❤️❤️❤️

- Śliczna moja 😘❤️

- Wow petarda 🔥🔥

Najpewniej pobyt gwiazd "M jak miłość" w jednym czasie w Nowym Jorku nie ma ze sobą nic wspólnego. Nie wiadomo nawet czy doszło do ich spotkania. A może to wszystko jest trzymane w wielkiej tajemnicy w nowym sezonie Franka i Paweł razem tam polecą? Przekonamy się od 28 sierpnia w TVP2. 

Nie przegap: Zosia z M jak miłość już po ślubie! Julia Wróblewska pokazała ukochanego - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Franka i Paweł wyjadą do siedliska. W ukochanym zakątku Magdy nie zaznają spokoju
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze