M jak miłość

M jak miłość. Ostatnie dziecko Barbary i Lucjana opuści Grabinę! Kto zostanie u Mostowiaków? - ZDJĘCIA

W 1746 odcinku "M jak miłość" w domu Mostowiaków odbędzie się niezwykle ważna rozmowa. Artur przyjdzie do Marysi z informacją, że dostał świetną ofertę pracy w stolicy i poważnie rozważa, czy ją przyjąć. Rogowska oczywiście będzie temu przeciwna i podkreśloi, że tu, w Grabinie jest ich dom. W 1746 odcinku "M jak miłość" również Basia oznajmi rodzicom, że chce zamieszkać na Deszczowej i chodzić do liceum w Warszawie. A to jeszcze nie koniec. Artur ostatecznie przyjmie ofertę w Warszawie. Czy Marysia wyjedzie razem z nim i Barbara zostanie sama? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1746 - wtorek, 3.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1746 odcinku "M jak miłość" Artur "zastrzeli" żonę nowym pomysłem. Rogowska usłyszy, że jej mąż dostał świetną ofertę pracy w stolicy i poważnie rozważa wyjazd. Marysia jeszcze będzie spokojna i spróbuje mu wyjaśnić, że ich całe życie jest w Grabinie. Ale już w 1749 odcinku sagi rodu Mostowiaków Artur podejmie decyzję o przeprowadzce. Co na to Marysia? Czy wyjedzie razem z mężem i córką?

Marysia w "M jak miłość" jest biologiczną córką Barbary i Zenona Łagody (ś.p. Emil Karewicz). Ale Lucjan (śp. Witold Pyrkosz) wychował córkę jak swoją i ona z pewnością przyjęła najważniejsze wartości rodziny Mostowiaków i wciela je w życie. To ona została w domu w Grabinie, kiedy w świat odlecieli Małgosia (Joanna Koroniewska) i Marek (Kacper Kuszewski), a Marta (Dominika Ostałowska) dawno przeniosła swoje życie do stolicy. Czy teraz z miłości do męża także Marysia opuści rodzinny dom?     

Zacznie się od tego w 1746 odcinku "M jak miłość", że Artur wręczy Marysi piękny prezent. Kiedy złoty pierścionek z czerwonym kamieniem zalśni na palcu Rogowskiej, jej mąż przejdzie do sedna. 

- Nie wiem, czy wiesz, ale granat pomaga przy podejmowaniu decyzji...

- No tak, a jesteśmy przed decyzją o szkole Basi - zauważy Marysia. 

- Tak, to też, ale jest jeszcze jedna decyzja do podjęcia, o której ci nie mówiłem - zacznie Artur. - Otóż dostałem propozycję pracy w Warszawie 

Później Rogowscy 1746 odcinku "M jak miłość" usiądą w sypialni, aby spokojnie porozmawiać, już bez emocji związanych z drogim prezentem. Marysia nie będzie miała szczęśliwej miny.

- Przepraszam, że mówię dopiero teraz, ale to była luźna propozycja, było kilku chętnych... Nie przypuszczałem, że się zdecydują na mnie, i że będę miał tak mało czasu na podjęcie decyzji - będzie się tłumaczył Artur

- Mhm, mhm, ale co ty na to? - zapyta trzeźwo Marysia. 

- Zawodowo i finansowo to byłby duży krok naprzód... Tylko nie wiem, jak sobie poradzimy logistycznie, wiesz... Dom, mama, przychodnia.... Z domem, mamą, przychodnią… 

- Tak, tak, to byłaby duża rewolucja - potwierdzi Marysia.

- Ale dodatkowe pieniądze by się przydały... 

- Tylko, ja coraz trudniej znoszę te nasze rozłąki... Wyjedziesz do tej Warszawy, to się nawet do domu wracać nie chce... Śmiej się, tak jesteś dla mnie sensem mojego życia. 

- Ale ja cale się nie śmieję… Wiesz co? Nigdzie cię nie puszczę! - Marysia mocno przytuli męża. 

W 1749 odcinku "M jak miłość" Artur podejmie jednak decyzję, że przyjmie nową ofertę. Wtedy Marysia postawi mu warunek: albo ona, albo praca. Ale to wszystko może skończyć się tak, że Rogowska wyjedzie za mężem do Warszawy, a w pustym domu zostanie samotna Barbara. 

Nie przegap: Najlepsi mężowie M jak miłość porzucą rodziny! Najpierw Piotrek opuści Zduńskich, a potem Artur Rogowski zostawi żonę! Do czego to doprowadzi?

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze