M jak miłość

M jak miłość. Ostatni policjant schodzi z posterunku. Rafał już nie wróci do Grabiny? Jakub Kucner znalazł sobie nowe zajęcie

Czy w "M jak miłość" ostatni policjant opuści komendę w Lipnicy? Tak naprawdę już tylko Rafał (Jakub Kucner) pozostał na posterunku ze starej gwardii. Staszek (Sławomir Holland) jest już na emeryturze, ale pojawia się na różnych akcjach, bo brakuje nowej kadry. Komendant Janek Morawski (Thomas Kollarik) zniknął wraz z Sonią (Barbara Wypych) uciekając przed mafią. Robert Wroński (Filip Gurłacz) zginął, podobnie jak Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk). Wszyscy jeszcze pamiętamy, jak Andrzejek (Tomasz Oświeciński) cieszył się, kiedy został przyjęty w policyjne szeregi. Niestety i on zginął tragicznie w wypadku samochodowym razem z ukochaną żoną Marzenką (Olga Szomańska). Teraz okazuje się, że grający Rafała Jakub Kucner ma już zupełnie inne zajęcie! Czy to oznacza, że w nowym sezonie "M jak miłość" z musu zniknie przestępczość w Grabinie, bo komenda policji będzie "świeciła pustkami"?

To już koniec policji w M jak miłość? Rafał Stadnicki ma już inne zajęcie

Rafał w "M jak miłość" ma za sobą tragiczną historię. Jego ojciec okazał się pedofilem, który porwał Basię Rogowską. Dariusz Stadnicki (Henryk Niebudek) więził córkę Marysi i Artura przez wiele dni, a kiedy zaczęły się poszukiwania, aktywnie wziął w nich udział. Kiedy Rafał, dzięki swojej ciotce odkrył prawdę o swoim ojcu, doszło do strzelaniny z głównym podejrzanym. O mały włos, a zboczeńca zabiłby Artur, ale w 1441 odcinku sagi rodu Mostowiaków zrobił to Robert Wroński. Niestety, sam zginął w tej bohaterskiej akcji. 

Policjant Stadnicki w "M jak miłość" do dziś żyje z piętnem grzechów swojego ojca. Z tego powodu zapewne nie ma szczęścia w miłości. Rafał był zakochany na zabój w Soni, ale nie miał żadnych szans, bo ona świata poza Jankiem nie widziała. Z kolei śliczna Ala zaczęła wielbić przystojnego policjanta, ale okazało się, że jest krewną Roberta Wrońskiego... Ostatecznie ta piękna para - Ala i Rafał - miała jakieś szanse na szczęście, ale twórcy serialu zadecydowali inaczej i żadnego z nich już nie widujemy na ekranie.

Piękna Ostolska prowadzi wystawne życie influencerki, a teraz okazuje się, że przystojniak Kucner znalazł sobie zupełnie nowe zajęcie! Co teraz robi po nocach Rafał Stadnicki z "M jak miłość"?    

- #corazblizejkonca#nocnepisanie#pruszynski_wydawnictwo - podpisał gwiazdor "M jak miłość" nocne zdjęcie z ekranu swojego komputera. Okazuje się, że Kucner pisze już 8. rozdział swojej książki! Co w takim razie będzie z jego rolą w "M jak miłość"?

Na razie Rafał pokazuje się czasem na planie "M jak miłość". Jest już pewne, że weźmie udział w interwencji w siedlisku Magdy,. kiedy napadnie tam rodzinę Zduńskich zboczeniem Igor. Ale na razie nie mówi się o większych zmianach w życiu Stadnickiego. Być może więc zniknie po cichu, jak jego poprzednicy?

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Osamotniony Paweł przegra walkę o córkę. Nigdy sobie tego nie daruje

M jak miłość. Julia trafi na policję! Nieobliczalną wariatką zajmie się ten policjant
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze