M jak miłość

M jak miłość. Ola po powrocie zagra ofiarę, ale będzie chciała okraść Jagodę i Tadeusza! - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-04-04 10:33

Ola (Justyna Karłowska) wróci do "M jak miłość" i zrobi z siebie ofiarę! Okaże się, że jej związek z mężem Darkiem (Paweł Paprocki) to pomyłka. Myślała, że ułoży sobie z nim życie, a kiedy zorientuje się, że to nie wyszło, wróci z podkulonym ogonem do Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski). Szybko wyjdzie na jaw, że Ola wraca w konkretnym celu, o czym boleśnie przekona się Jagoda (Katarzyna Kołeczek). Niebawem w "M jak miłość" była miłość Tadeusza pokaże się jako oszustka i złodziejka! Przyjedzie do Grabiny, zabrać to co najcenniejsze.

Ola okradnie Jagodę i Tadeusza w "M jak miłość". Nie bez powodu zjawi się w Grabinie

Powrót Oli nastąpi już w 1724 odcinku "M jak miłość", kiedy to kobieta zapuka do drzwi domu Tadeusza, a otworzy jej Jagoda. Siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) początkowo nie zorientuje się, z kim ma do czynienia, ale szybko wyjdzie na jaw, że stoi przed nią była miłość Kiemlicza. Przypomnijmy, że Tadeusz chciał oświadczać się kobiecie, ale ona w ostatniej chwili wybrała ucieczkę z mężem Darkiem. Niebawem w "M jak miłość" wszystko stanie się jasne i wyjdzie na jaw, że uczucie z Darkiem nie wyszło, a Ola chciałaby wrócić do sadownika.

- Ola wraca do Grabiny bardzo zraniona - tłumaczy Justyna Karłowska w "Kulisach M jak miłość". - Nie spodziewała się, że zrobi to kiedykolwiek... Puka do drzwi z nadzieją, że zastanie tego samego Tadeusza - przyznaje serialowa Ola. I faktycznie, Tadeusz okaże jej dobre serce, ale przecież nie może zapomnieć o Jagodzie, w której się zakochał. Zdradzamy, że Ola przyjedzie do Grabiny w konkretnym celu. Chodzi o kradzież Tadeusza siostrzenicy Modrego i ułożenie sobie z nim życia na nowo. Jagoda szybko się zorientuje, że rywalka chce zająć jej miejsce i ukraść wszystko, co dla niej najcenniejsze. 

Ola nie pogodzi się z faktem, że Jagoda zajęła jej miejsce obok Tadeusza 

- W tak krótkim czasie Tadeusz ułożył sobie znowu życie - mówi serialowa Ola w "Kulisach M jak miłość". - Jagoda, piękna kobieta u boku Tadeusza... Ola miała jednak nadzieję, że Tadeusz na nią czeka - przyznaje aktorka, a jej bohaterka przeżyje prawdziwy szok! Nie jest tajemnicą, że panie od początku nie przypadną sobie do gustu, a siostrzenica Modrego poczuje duże zagrożenie. Całkiem zresztą słusznie. 

- Jagoda reaguje dość intensywnie, a Tadeusz stara się to rozumieć - przyznaje Bartłomiej Nowosielski w "Kulisach M jak miłość". - Aczkolwiek ma poczucie, że nie robi nic złego, tylko zachowuje się jak prawy i porządny człowiek - dodaje aktor. Niestety w złość i uczucie niesprawiedliwości zacznie w Jagodzie narastać, a ona sama zauważy szemrane zachowanie rywalki. Jej przymilanie się i granie ofiary przed Kiemliczem. To doprowadzi ją do szału. 

- Na ciebie to będę miała oko - powie siostrzenica Modrego w jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość". - Jak to mówią, trzeba pilnować skarbu, żeby ci ktoś go nie podpieprzył - ostro rzuci Jagoda, ale Ola tak łatwo nie odpuści. 

M jak miłość. Powrót Oli zniszczy szczęście Jagody i Tadeusza! Będzie ostra walka o sadownika
Najnowsze