M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1803: Iwona oświadczy się Argasińskiemu! Wstrząśnie nią śmierć męża - ZDJĘCIA

2024-04-16 12:30

W 1803 odcinku "M jak miłość" Iwona (Hanna Śleszyńska) zmieni swoje podeście do małżeństwa! Do tego stopnia, że sama oświadczy się Jerzemu (Karol Strasburger) na uroczystej kolacji u Chodakowskich, gdy spadnie na nią tragiczna wiadomość. Śmierć byłego męża tak nią wstrząśnie, że w 1803 odcinku "M jak miłość" postanowi jednak ponownie wyjść za mąż i zostać żoną Argasińskiego, ale reakcja ukochanego, który nieco wcześniej sam na to naciskał, mocno go zaskoczy! A to dlatego, że Jerzy nie powie przy wszystkich wyczekiwanego "tak"! Czy zatem ślubu nie będzie? Koniecznie poznaj szczegóły i zobacz to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1803 - poniedziałek, 6.05.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 1803 odcinku "M jak miłość" na Chodakowskich spadnie kolejna tragiczna wiadomość i to tuż po koszmarnym upadku ze schodów Mai (Laura Jankowska), która wyląduje w szpitalu! Tyle tylko, że tym razem nieszczęście dotknie rodzinę Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel), a w szczególności Iwonę! Kryńska dowie się o śmierci swojego drugiego męża, która mocno nią wstrząśnie. Do tego stopnia, że matka Iwony całkowicie zmieni podejście do małżeństwa, do którego wcześniej próbował namówić ją Jerzy, gdy uklęknął przed nią na jedno kolano i zapytał, czy zostanie jego żoną. I choć wówczas Iwona przyjęła pierścionek i jego zaręczyny, to dała jasno do zrozumienia, że już nie chce wychodzić za mąż! Ale w 1803 odcinku "M jak miłość" to się zmieni!

W 1803 odcinku "M jak miłość" Iwona jednak zapragnie zostać żoną Jerzego! Do tego stopnia, że po szczerych rozmowach z Anetą i Aleksandrą, sama postanowi oświadczyć się ukochanemu na uroczystej kolacji u Chodakowskich! Tyle tylko, że mocno się rozczaruje, gdy w obecności najbliższych nie usłyszy od Argasińskiego upragnionego "tak". I wówczas w 1803 odcinku "M jak miłość" Kryńska będzie przekonana, że dostała kosza, a Jerzemu najwyraźniej odwidział się ich ślub i ich wspólne życie, ale nic bardziej mylnego, gdyż pod dokończeniem rozmowy na ten temat w domu będzie kryło się zupełnie co innego niż mogłaby pomyśleć!

W 1803 odcinku "M jak miłość" Jerzy nie przyjmie oświadczyn Iwony na kolacji u Anety i Olka, ale zaproponuje ukochanej, aby wrócili do rozmowy na ten temat w domu. I to nie bez przyczyny, gdyż Argasiński będzie chciał, aby wszystko odbyło się tak jak należy, a Kryńska przecież nie będzie mieć pierścionka, który zostanie w niego w domu! Dlatego w 1803 odcinku "M jak miłość" para wróci do profesora i ponownie się zaręczy, ale już tak jak przystało! I teraz poza zaręczynami będzie krył się także ślub, którego już oboje będą tak ogromnie pragnęli! I na szczęście wszystko znów skończy się pozytywnie, a zakochani będą mogli świętować!

M jak miłość. Aneta ukryje przed Olkiem tajemnicę Wojtka Majera! Nowy lekarz z kliniki będzie poważnie chory?
Najnowsze