M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1801: Bartek pobije byłego męża Doroty! Domyśli się, że to Tomasz jest stalkerem - ZDJĘCIA, WIDEO

2024-04-14 19:19

W 1801 odcinku "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) będzie miał pewność, że były mąż Doroty (Iwona Rejzner) to psychopata, który jest zdolny do każdej podłości. Tomasz (Ziemowit Wasielewski) zaczai się na Lisieckiego przed domem Kaweckiej i spróbuje pozbyć się ogrodnika, który został kochankiem Doroty! Za zniknięcie zaproponuje mu duże pieniądze. Na reakcję Bartka w 1801 odcinku "M jak miłość" nie trzeba będzie długo czekać. Pobije Tomasza, a później zgłosi na komisariat policji, że to on jest stalkerem Doroty. Czy bójka Bartka z byłym kochanki nie wpędzi go w jeszcze większe kłopoty? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1801 - poniedziałek, 29.04.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Nad romansem Bartka i Doroty w 1801 odcinku "M jak miłość" pojawią się kolejne czarne chmury! I nie chodzi tylko o to, że Kawecka zrobi się coraz bardziej zazdrosna o kochanka, o silną więź, która łączy go z Natalką. Milionerka będzie miała pretensje do Lisieckiego, że opiekuje się chorą przyjaciółką, że święta Bożego Narodzenia spędził z nią i rodziną byłej żony Uli (Iga Krefft), a ona została sama w swojej rezydencji.

Zaraz po Wigilii w 1801 odcinku "M jak miłość" Dorota wręczy Bartkowi kosztowny prezent, elegancki zegarek, ale będzie też chciała ukarać go, że wybrał Natalkę i rodzinę, a nie ją! Postanowi wyjechać na jakiś czas za granicę z przyjaciółką Adą (Marta Lewandowska). Ta z kolei zacznie namawiać Dorotę do zakończenia romansu z ogrodnikiem. Kawecka nie będzie miała pojęcia, że Ada coś knuje, że po kryjomu zrobi zdjęcie listy przelewów, które milionerka wysłała do kochanka. 

Niedługo potem w 1801 odcinku "M jak miłość" do akcji wkroczy Tomasz! Nieobliczalny, chory z zazdrości były mąż Doroty będzie krążył wokół jej domu, czekając na dogodną okazję do spotkania z Bartkiem. Podejdzie ogrodnika, pewny tego, że w zamian za pieniądze Lisiecki odczepi się od bogaczki. - Zapłacę ci, jeżeli zostawisz Dorotę w spokoju! Bartek uzna propozycję Tomasza za wyjątkową zniewagę.

Od słowa do słowa w 1801 odcinku "M jak miłość" między Bartkiem a Tomaszem wywiąże się bójka. Bez większego trudu Lisiecki powali przeciwnika na ziemię, ale pobity były mąż Doroty nie zrezygnuje tak łatwo ze swojego planu pozbycia się rywala.

- Sprawy z Dorotą zaszły już tak daleko, że teraz Bartek nie może się z nich wycofywać. Odkrywa w Dorocie coś, co tak ludzko zaczyna być bardzo magnetyczne w tej relacji. Mąż Doroty od zawsze był dla Bartka podejrzany z pewnych takich psychopatycznych względów. I tak naprawdę chyba od początku obawiał się go - ujawnił Arkadiusz Smoleński w "Kulisach serialu M jak miłość".

Po bójce z Tomaszem Bartek w 1801 odcinku "M jak miłość" pójdzie na posterunek policji w Lipnicy i powie Natalce o swoich podejrzeniach. Będzie pewny, że odkrył kto jest prześladowcą Kaweckiej. - Wydaje mi się, że to jest bardzo dobry trop. Stalkerem Doroty jest jej mąż! - przekona szwagierkę, ale policjantka będzie potrzebowała niezbitych dowodów. A takich niestety Bartek jej nie przedstawi.

- Natalia chce zachować obiektywizm, ale w grę wchodzą silne emocje. Ta intuicja jej mówi, że Bartek się po prostu pogubił i trochę nie wie co zrobić ze swoimi uczuciami, gdzie je ulokować i wrzuca się w takie sytuacje, które są niejednoznaczne, trudne i robią się coraz bardziej skomplikowane - oceniła Dominika Suchecka w "Kulisach serialu M jak miłość"

M jak miłość. Powrót Natalki z córką Hanią. Bartek będzie musiał wybrać między nią a Dorotą
Listen on Spreaker.
Najnowsze