M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1797: Kancelaria Budzyńskiego zatrudni nową prawniczkę! To nie będzie Magda

W 1797 odcinku "M jak miłość" padnie pomysł, aby do kancelarii Andrzeja (Krystian Wieczorek) przyjąć nową prawniczkę. I choć Magda (Anna Mucha) obroniła już dyplom i może pracować w zawodzie, nie o nią tutaj chodzi! Kogo zdecydują się zatrudnić Budzyński i Werner (Jacek Kopczyński) w 1797 odcinku "M jak miłość"? Zdradzamy: to znana bohaterka, kiedyś jej bardzo nie lubiliście, bo ostro mieszała w małżeństwie Budzyńskich!

"M jak miłość" odcinek 1797 - poniedziałek, 15.04.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 1797 odcinku "M jak miłość" kancelaria Budzyńskiego i Wernera powiększy się o nową prawniczkę! Taki pomysł padnie w związku z zamknięciem przybytku konkurencji. Magda wprawdzie obroniła pracę dyplomową i jest magistrem prawa, ale to o niej będą rozmawiali wspólnicy! Zdradzamy: osoba, którą będą chcieli przyjąć Andrzej z Wernerem ostro namieszała w małżeństwie Budzyńskich!

Jak pamiętamy Andrzej w "M jak miłość" wdał się w romans z Julią (Marta Chodorowska). Jej wierna przyjaciółka Sylwia (Hanna Turnau) nienawidziła Budzyńskiego i długo twierdziła, że skrzywdził kochankę. I to właśnie ona doniosła Magdzie, że Malicka jest w ciąży, co prawie zakończyło się rozwodem wspaniałej pary. Czy którąś z tych pań Andrzej teraz zatrudni?

W 1797 odcinku "M jak miłość" upadek kancelarii Rotkiewicza (Aleksandar Milicević) stanie się faktem. Prawnik zostanie aresztowany w związku z próbą zabójstwa kierowcy, który zamordował jego żonę i córkę. Jak pamiętamy, Rotkiewicz wyrzucił z pracy Julię, kiedy okazało się, że próbowała wrobić Andrzeja w morderstwo samej siebie. Ale w jego kancelarii została Sylwia, która w międzyczasie nawiązała romans z Wernerem. 

I to właśnie Kostecka w 1797 odcinku "M jak miłość" dostanie szansę na pracę w kancelarii Andrzeja. To ryzykowny pomysł, biorąc pod uwagę, że drugi wspólnik to jej kochanek, z którym wciąż się kłóci. Czy Sylwia zajmie Magdzie miejsce i dla żony wspólnika nie będzie już etatu? Przekonamy się śledząc wątek w TVP2. 

M jak miłość. Sylwia spije Olę do nieprzytomności. Tak załatwi gosposię Adama?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze