M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1792: Rozwód Uli i Bartka! Opętana żona pogrąży go w sądzie i odbierze mu córkę - ZDJĘCIA

2024-03-25 20:45

W 1792 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) rozwiodą się przed sądem w Australii, ale na sali rozpraw rozegrają się dramatyczne sceny! Opętana przez sektę Ula pogrąży męża, zerwie wszelkie ustalenia z Bartkiem w sprawie opieki nad ich przybraną córką! Mało tego, odbierze mu Kalinkę (Oliwia Kępka) wyciągając na Bartka różne brudy przed sądem. Gdy do Mostowiaków w 1792 odcinku "M jak miłość" dotrze do czego posunęła się Ula, potępi ją cała rodzina. Poznaj szczegóły i sprawdź co teraz czeka Bartka.

"M jak miłość" odcinek 1792 - poniedziałek, 25.03.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Rozwód Uli i Bartka w 1792 odcinku "M jak miłość" stanie się faktem, ale wbrew ostatnim ustaleniom o żadnym porozumieniu małżonków nie może być mowy. Wręcz przeciwnie, Lisiecki zostanie przez żonę potraktowany jak zwykły kryminalista! Zeznania Uli przed sądem w Australii oczernią Bartka, zrobi z niego oszusta, który przekrętem zdobył wizę, a wszystko po to, by odebrać mu prawa rodzicielskie do Kalinki. Chociaż to córka jego nieżyjącego brata Andrzejka (Tomasz Oświeciński) i to Bartek powinien ją wychowywać w Polsce, tu gdzie jest jej miejsce i prawdziwy dom!

Rodzina Uli w Grabinie w 1792 odcinku "M jak miłość" wciąż będzie stała murem za Bartkiem, w napięciu oczekując na wieści z Australii. Jak podaje portal światseriali.interia.pl to Marek (Kacper Kuszewski) zawiadomi Marysię (Małgorzata Pieńkowska) przez telefon o tym, jak jego córka pogrążyła męża przed sądem, żeby Kalinka została z nią. Nie jest żadną tajemnicą, że od wielu miesięcy Ula jest opętana przez sektę, niebezpieczni znajomi stoją za jej "przemianą duchową". Podczas rozprawy rozwodowe pokaże Bartkowi do czego jest zdolna.

Sąd w Australii w 1792 odcinku "M jak miłość" orzeknie rozwód Lisieckich, a prawo do opieki nad Kalinką przyzna Uli, która złoży obciążające męża zeznania. Celowo, dopiero na rozprawie ujawni, że Bartek skłamał we wniosku wizowym. Oczerniając go jednocześnie przedstawi siebie jako wzorową matkę, a sąd przychyli się do jej wniosku o wyłączną opiekę nad Kalinką.

Ale to nie koniec problemów Bartka, bo w 1792 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska), której Marysia przekaże co usłyszy od Marka w sprawie rozwodu Lisieckich, oceni, że Ula może teraz wsadzić męża do więzienia. - Nie znam procedur australijskich, ale Bartek może spodziewać się konsekwencji prawnych... Anulowanie wizy, a nawet areszt i sprawa w sądzie - stwierdzi Wojciechowska.

Nic dziwnego, że w 1792 odcinku "M jak miłość" Barbara będzie zdruzgotana postępowaniem wnuczki. Chora na serce seniorka rodu Mostowiaków bardzo źle się poczuje, nie będzie mogła uwierzyć w koszmar jaki Ula zgotowała Bartkowi. - Jak Ula mogła posunąć się do czegoś takiego? Co dalej z Bartkiem? Co ta Ula mu zrobiła? Biedny chłopak...

Barbara potępi Ulę za to, co zrobi Bartkowi podczas rozwodu
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze