M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1789: Krysia i Marysia znikną po śmierci Filarskiego. Wyruszą we wspólną podróż w żałobie

2024-02-22 11:12

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) w 1789 odcinku "M jak miłość" zacznie namawiać Krysię (Hanna Mikuć) na wyjazd. Filarska wiele przeszła, chociaż na szczęście doradzona przez Rogowską terapia zadziałała, a kobieta poczuła się o wiele lepiej po wizytach u specjalisty. Śmierć Wojtka (śp. Emilian Kamiński) bardzo odbiła się na psychice Krysi, która kochała męża na zabój. To nie koniec, bo wkrótce odejdzie także Filarski (śp. Andrzej Precigs) i to podwójnie dobije Zduńskich oraz Rogowskich. W 1789 odcinku "M jak miłość" Marysia wpadnie z wizytą na Deszczową i przedstawi propozycję wyjazdu. Tak znikną Rogowska i Filarska.

"M jak miłość" odcinek 1789 - wtorek, 12.03.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 1789 odcinku "M jak miłość" Marysia zawita do domu Zduńskich przy Deszczowej. Zjawi się w Warszawie w nie do końca przyjemnych okolicznościach, bo będzie musiała dopilnować badań Artura (Robert Moskwa). Rogowski znów zbagatelizuje zdrowie, rozchoruje się i niezbędna będzie pomoc. Musi zadbać również o siebie, a nie wiecznie skupiać się na pomaganiu wszystkim dookoła.

Marysia zaproponuje Krysi wyjazd w 1789 odcinku "M jak miłość"

Marysia nie byłaby sobą, gdyby będąc w stolicy nie odwiedziła synów. Przy Deszczowej zjawi się zresztą nie tylko po to, by porozmawiać z Kingą (Katarzyna Cichopek) i Piotrkiem (Marcin Mroczek), a przede wszystkim przyjedzie z gotową propozycją wyjazdu dla Krysi. Filarskiej nie było ostatnio łatwo. To za namową Marysi poszła na trapię po śmierci Marszałka. Odejście męża ją dobiło, bo tworzyli zgrany, kochający się duet. Niestety los sprawił, iż Wojciech odszedł na zawsze, a Krysia musiała podnieść się po tragicznych wydarzeniach. Marysia od początku wspiera matkę Kingi, bo od zawsze darzy ją szczerą sympatią. 

Jak informowaliśmy, w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" Zduńskich czeka kolejna tragedia! Tym razem dowiedzą się o śmierci pierwszego ukochanego Krysi, ojca Kingi. Filarski umrze, co spowoduje nawrót smutku i łez. Krysi naprawdę ciężko będzie pogodzić się z dwiema tak dużymi stratami w życiu.

W 1789 odcinku "M jak miłość" Rogowska wymyśli wypad na morze, do czego postara się nakłonić przyjaciółkę. Uzna, że tylko tak obie odpoczną od zgiełku, codziennych problemów i strapień. Przeżyją żałobę w spokoju. Filarska początkowo dość sceptycznie podejdzie do propozycji wyjazdu, ale prawda jest taka, że powinna odpocząć. Czy wspólna wycieczka Krysi i Marysi oznacza dłuższą nieobecność tych bohaterek w "M jak miłość"? Prawdopodobnie nie, ale urlop bardzo dobrze im zrobi.

M jak miłość. Cudowna niespodzianka Kamy dla dzieci Marcina. Zgodzi się na każdy układ!
Najnowsze