M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1788: Natalka zostanie na zawsze w Grabinie! Nieoczekiwana propozycja zmieni wszystko - ZDJĘCIA

W 1788 odcinku "M jak miłość" Natalka (Dominika Suchecka) podejmie decyzję, że zostaje na zawsze w Grabinie! Aż trudno sobie wyobrazić szczęście Barbary (Teresa Lipowska), która po latach odzyska choć jedną z adoptowanych wnuczek. Ula (Iga Krefft) ostatecznie okazała się niewdzięczna i nie dość, że uciekła z Polski, to jeszcze ukradła Mostowiakom Kalinkę (Oliwia Kępka). Wygląda na to, że Natalka w wynagrodzi wszystkim krzywdy doznane od siostry. Szczególnie, że dostanie 1788 odcinku "M jak miłość" pewną szczególnie miłą propozycję... Sprawdź, co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1788 - poniedziałek, 11.03.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 1788 odcinku "M jak miłość" Natalka zadecyduje, że wraca do domu i na zawsze zostaje w Grabinie! Wszystko zacznie się od obywatelskiej postawy Mostowiaczki, która podejmie interwencję w sprawie chuliganów, którzy notorycznie demolują przystanek autobusowy. Działania Natalki będą niezwykle skuteczne, czym dziewczyna zwróci uwagę nie tylko Staszka (Sławomir Holland) i Rafała (Jakub Kucner). Właśnie ta sytuacja sprawi, że Mostowiaczka podejmie najważniejszą w życiu decyzję! Jak do tego dojdzie?

Przypomnijmy - Natalka trafiła do Mostowiaków, bo Hanka (Małgorzata Kożuchowska), odwiedzając dom dziecka, zobaczyła w niej siebie. Później dołączyła Ula, bo dziewczynki w "bidulu" przyjaźniły się ze sobą. Ale tylko jedna z nich okaże się wdzięczna za odmianę losu. To Natalka, która wróci do ukochanej babci i przyniesie jej mnóstwo radości w jesieni życia!

Natalka w 1788 odcinku "M jak miłość" dostanie propozycję współpracy z komendą policji z Lipnicy. Złoży ją Adam Karski (Patryk Szwichtenberg), któremu dziewczyna zaimponuje swoją akcją z chuliganami. Para wyraźnie ma się ku sobie od momentu spotkania na spotkaniu dorosłych dzieci z domu dziecka.

Tak więc wygląda na to, że Natalka w 1788 odcinku "M jak miłość" odnajdzie w Grabinie nie tylko dom, który zawsze czeka na swoje dzieci, ale i miłość! Trudno się dziwić, że podejmie decyzję, aby zostać tu na zawsze. 

M jak miłość. Nowa Natalka zbliży się z Bartkiem i załatwi Ulę
Najnowsze