M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1786: Ewa odejdzie z przychodni Rogowskich! Ostatniego dnia Kalinowska wywinie jeszcze jeden numer - ZDJĘCIA

2024-03-04 20:50

Ewa Kalinowska (Anna Kerth) w 1786 odcinku "M jak miłość" odejdzie z przychodni Rogowskich. Wspólniczka Artura (Robert Moskwa) zgodnie z zapowiedzią wystawi na sprzedaż większość udziałów w wiejskim ośrodku zdrowia w Lipnicy. Ostatniego dnia pracy z Rogowskimi wredna lekarka wbije im kolejną szpilę i w 1786 odcinku "M jak miłość" wywinie niezły numer na pożegnanie. Okaże się bowiem, że Artur i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) nie mogą znaleźć inwestora, nowego wspólnika. Będzie za tym stała Ewa, która złośliwie skomentuje, że nikt jej nie zastąpi. A jednak pojawi się następca Kalinowskiej. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1786 - poniedziałek, 4.03.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Odejście Ewy z przychodni Rogowskich w 1786 odcinku "M jak miłość" stanie się faktem! Nie obędzie się jednak bez komplikacji. Artur i Marysia nie wykupią od Kalinowskiej większości jej udziałów w wiejskim lecznicy w Lipnicy, bo nie będzie ich na to stać, a poszukiwania nowego wspólnika przyniosą same rozczarowania. - Słyszałam, że macie problemy ze znalezieniem inwestora? Naprawdę myśleliście, że tak łatwo mnie zastąpić? - zapyta Ewa z wrednym uśmieszkiem na ustach, gdy wpadnie do przychodni, by zabrać ostatnie rzeczy.

Złośliwe pożegnanie Ewy z Rogowskimi w 1786 odcinku "M jak miłość" będzie miało też drugie dno, bo Marysia wypomni lekarce, że ktoś celowo utrudnia im sprzedaż przychodni, bo każdy z potencjalnych inwestorów wycofuje się na ostatnim etapie dogadywania umowy, bez podania powodów rezygnacji. Kalinowska z triumfem w głosie obwieści Rogowskim, że nie ma nic wspólnego ze odstraszaniem kandydatów na wspólników.

- Ty i te twoje teorie spiskowe dziejów! Ale ja, kochana, zaczęłam już całkiem nowy rozdział w swoim życiu! O was już prawie wcale nie pamiętam - zaśmieje się Marysi w twarz. Ale Rogowscy w 1786 odcinku "M jak miłość" o intrygach Ewy w ośrodku zdrowia nie zapomną. Zwłaszcza, że sprzedaż przychodni przez Kalinowską nie dojdzie do skutku, bo nie pojawi się żaden nowy kupiec na  jej większościowe udziały.

Do czasu aż w 1786 odcinku "M jak miłość" szokującą propozycję Rogowskim złoży Jacek Milecki (Robert Gonera), były mąż Marty (Dominika Ostałowska), który zechce zostać wspólnikiem Artura i następcą Ewy.

M jak miłość. Ewa Kalinowska pokaże do czego jest zdolna! Ślub byłego męża z Magdą tak ją nakręci
Listen on Spreaker.
Najnowsze