M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1786: Budzyński przejrzy zamiary Dimy wobec Magdy! Dojdzie do konfrontacji - ZDJĘCIA

2024-03-05 9:38

W 1786 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) nie będzie mógł patrzeć na to, jak zakochany Dima (Michaił Pszeniczny) nie odstępuje Magdy (Anna Mucha) na krok. Cierpliwość Budzyńskiego do Ukraińca, którego razem z Magdą przygarnęli, zajęli się jego córką, wyczerpie się w chwili, gdy lekarz czule zajmie się nie swoją żoną! Magda w 1786 odcinku "M jak miłość" skręci kostkę na spacerze, a Dima wykorzysta okazję, żeby się do niej zbliżyć. Andrzej z trudem nad sobą zapanuje! Decyzja Dimy o ucieczce z siedliska popchnie Budzyńskiego do decydującego starcia z Ukraińcem. Padną mocne słowa! Sprawdź szczegóły i zobacz to na ZDJĘCIACH.

"M jak miłość" odcinek 1786 - poniedziałek, 4.03.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Miłość Dimy do Magdy w 1786 odcinku "M jak miłość" przestanie już być tajemnicą! Nie tylko Andrzej dostrzeże, że ojciec Nadii (Mira Fareniuk) traktuje Magdę nie tylko jak przyjaciółkę, ukochaną ciocię jego córki, ale kobietę, która mogłaby zastąpić mu zmarłą żonę. Postara się trzymać Magdę z daleka od Dimy, chociaż będzie to niewykonalne skoro mieszkają całą "rodziną" w siedlisku.

Andrzej powie Dimie, żeby trzymał się z daleka od Magdy?

- Kochanie, dzisiaj wrócę wcześniej z pracy, gdybyś czegoś potrzebowała... - uprzedzi żonę tuż po tym jak ta przerwie jego rozmowę z Dimą. Budzyński w 1786 odcinku "M jak miłość" będzie chciał raz raz na zawsze wyjaśnić Ukraińcowi, że nie powinien przekraczać pewnych granic. Ale na wymianie lodowatych spojrzeń się skończy. Oliwy do ognia doleje za to Magda, która podkreśli, że miejsce Andrzeja w nagłych potrzebach u jej boku wypełni przecież... Dima. - Dobrze. W razie czego to nie martw się, Dima jest...

Magda po skręceniu kostki w ramionach Dimy

I tak też się stanie gdy w 1786 odcinku "M jak miłość" Magda skręci kostkę na spacerze z Nadią. Zaniepokojony Dima natychmiast zaniesie Budzyńską na rękach do jej łóżka. Zajmie się nogą Magdy z nieco większym zaangażowaniem niż powinien to zrobić lekarz.

Czuły dotyk Dimy w 1786 odcinku "M jak miłość" nie umknie uwadze nie tylko Magdy, ale i Andrzeja, który bez wszczynania awantur, bez wypowiedzenia ani jednego słowa, lecz stanowczo nakłoni Dimę, żeby zostawił jego żonę w spokoju.

Ucieczka Dimy przed miłością do Magdy

Ale na tym nie koniec, bo zakochany w Magdzie Dima w 1786 odcinku "M jak miłość" postanowi uciec przed zakazanym uczuciem, zanim sprawy zabrną za daleko. Nie  będzie przecież walczył z Andrzejem o jego żonę. Uprzedzi Magdę, że musi wyjechać i nie wiadomo czy i kiedy wróci do siedliska. Poprosi też Budzyńskich, żeby dalej byli zastępczymi rodzicami Nadii. - Dima, ja nie wiem, co mam ci powiedzieć...

- Nie...

- Co się stało? - zapyta Andrzej, który w 1786 odcinku "M jak miłość" wejdzie do sypialni kiedy Dima będzie wpatrywał się w Magdę z nieskrywanym uwielbieniem.

- Dima wyjeżdża i prosi, żebyśmy zaopiekowali się Nadią...

- A na długo?

- Przepraszam, potem pogadamy - doda Ukrainiec, który nie odważy się powiedzieć Andrzejowi prawdy.

Konfrontacja Budzyńskiego z Dimą. Wyciągnie z niego, że kocha Magdę?

Ale Budzyński w 1786 odcinku "M jak miłość" tak tego nie zostawi. Dojdzie do konfrontacji męża Magdy z ojcem Nadii pod odsłoną nocy na tarasie pensjonatu. - Skąd ta nagła decyzja? - zapyta Andrzej, chociaż doskonale zna odpowiedź.

- Już od dłuższego czasu o tym myślałem, ale Nadia miała problemy, źle się czuła, a teraz wszystko wróciło do normy...

- I to jedyny powód twojego wyjazdu?

- Tak będzie lepiej dla wszystkich... - stwierdzi Dima, który zaraz potem w 1786 odcinku "M jak miłość" pożegna się z Nadią. Obieca córce, że wróci na święta Bożego Narodzenia, czyli za jakieś trzy miesiące. Ale nie wiadomo czy dotrzyma obietnicy.

M jak miłość odcinek 1786 ZWIASTUN. Kinga dowie się o śmierci ojca! Zakochany Dima wyjedzie z siedliska
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze