M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1785: Cała prawda o Dorocie wyjdzie na jaw? Milionerka okrutnie upokorzy Bartka! Za seks we Florencji zapłaci grubą premię – ZDJĘCIA

W 1785 odcinku "M jak miłość" Dorota (Iwona Rejzner) pokaże na co naprawdę ją stać! Po powrocie z Włoch milionerka upokorzy Bartka (Arkadiusz Smoleński) i naprawdę zapłaci mu grubą kasę za dobry seks na wyjeździe! Wszystko zacznie się od rozmowy na temat kolejnej wspólnej podróży do Australii, tym razem na rozwód z Ulą (Iga Krefft). I od słowa do słowa Dorota pójdzie na całość 1785 odcinku "M jak miłość"! Jak zareaguje Bartek zrównany z ziemią do roli chłopca za pieniądze? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1785 - wtorek, 27.02.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 1785 odcinku "M jak miłość" Dorota po powrocie z Florencji będzie snu la plany na temat kolejnych wyjazdów z Bartkiem. Milionerka najwyraźniej będzie bardzo zadowolona, bo szybko wyjdzie na jaw, że para uprawiała ze sobą seks. W dodatku były to noce tak udane, że Lisiecki dostanie ogromną premię, za to jak sprawił. I tak Bartek straci resztki szacunku do samego siebie!  

- A może polecę z tobą, co? Tak się składa, że mam spore doświadczenie w kwestii rozwodów... - zaproponuje Dorota w 1785 odcinku "M jak miłość" tonem nieznoszącym sprzeciwu. 

- To chyba nie jest najlepszy pomysł - odpowie dumnie Bartek. - To sprawa osobista i chyba wolałby załatwić to sam. 

I właśnie tym momencie 1785 odcinka "M jak miłość" milionerka pokaże swoją prawdziwą twarz. Dorota popatrzy na niego z wyższością i zrówna do poziomu męskiej prostytutki! 

- Myślałam, że nas właśnie łączą osobiste sprawy. Dobry seks to chyba coś bardzo osobistego, prawda? - zacznie milionerka i zaraz potem doda: - I właściwie nie potrzebujesz pożyczki. Za Florencję należy ci się przecież całkiem niezła premia. 

Bartek w 1785 odcinku "M jak miłość" zamilknie na takie dictum kochanki. Przez jakiś czas para nie będzie odzywała się do siebie. Ale w finale Bartek wróci do Doroty i znó wylądują w łóżku. A widzowie pozostaną z pytaniem: czy to jest miłość czy czysty interes?

M jak miłość. Nowa Natalka zbliży się z Bartkiem i załatwi Ulę
Listen on Spreaker.
Najnowsze