M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1784: Marcin porzuci dzieci, bo będzie ścigał oprawców Kamy! Chodakowscy w niebezpieczeństwie - ZDJĘCIA

W 1784 odcinku "M jak miłość" Kama (Michalina Sosna) zostanie porwana przez mafię! Bandyci przekażą jej "wiadomość" dla Marcina (Mikołaj Roznerski), który prowadzi przeciw nim prywatne śledztwo. Kama wróci do domu w opłakanym stanie i Chodakowski postanowi, że ją pomścić, choć nawet Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) będzie mu to odradzał. Niestety Marcin narazi tym samym na wielkie niebezpieczeństwo dzieci! Mafia przecież może zaatakować innych członków jego rodziny! Sprawdź szczegóły i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1784 - poniedziałek, 26.02.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 1784 odcinku "M jak miłość" Marcin zrozumie, że kocha Kamę. Kiedy dziewczyna wróci do domu poturbowana, pokaleczona i złamana psychicznie po porwaniu przez mafię, do Chodakowskiego dotrze, że w jednej chwili może ją stracić. W dodatku okaże się, że Marcin jest winien całej tej sytuacji, bo bandyci dręczyli Kamę, aby "przekazać wiadomość" śledzącemu ich detektywowi. Jaka będzie jego reakcja na to wszystko? 

Najpierw Marcin w 1784 odcinku "M jak miłość" utuli zapłakaną Kamę. Spróbuje wprawdzie namówić ją, aby poszli na policję zgłosić przestępstwo, ale ona odmówi, przerażona potencjalnymi konsekwencjami. Kiedy zmęczona dziewczyna w końcu zaśnie, Marcin postanowi wziąć sprawy w swoje ręce i powie o tym Jakubowi. 

 - Wzięła coś na uspokojenie, powinna zasnąć - Marcin zrelacjonuje Kubie, co się dzieje z Kamą.

- Uważam, że powinniście się zgłosić na policję i to jak najszybciej - odpowie Karski. 

- Ale Kama nie chce, a ja nie będę jej do tego zmuszał. Teraz to już jest moja osobista sprawa, więc załatwię to po swojemu - podejmie decyzję Marcin w  1784 odcinku "M jak miłość". 

- Myślisz, że jesteś w stanie zrobić więcej, niż policja?

- Są inne metody działania. 

- I właśnie tego się obawiam...

Kiedy zapytaliśmy fanów "M jak miłość" na naszym profilu superseriale.se.pl na Facebook-u czy Marcin powinien sam ścigać opraców Kamy, bez udziału policji, wśród komentarzy natychmiast pojawiła się troska o dzieci!

- Raczej nie powinien sam działać, to niebezpieczne a przecież posiada dzieci które go kochają

- Dokładnie!

- Zgadza się, ale pewnie znając jego nie odpuści im

- Dzieci ma małe powinien o nich pomyśleć a policja jest od bandytów o

- Nie bo ma dzieci i musi dbac o ich bezpieczestwo

W 1784 odcinku "M jak miłość" dzieci zostaną pod opieką Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska), Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel), a Marcin zajmie się Kamą. Jeżeli faktycznie ruszy na swoją prywatną wendettę, to może narazić bezpieczeństwo całej rodziny. Jak się się skończy przekonamy się śledząc wątek w TVP2.  

M jak miłość odcinek 1784 ZWIASTUN. Kama porwana! Marcin obroni kochankę przed atakiem Aleksandry, ale nie przed mafią
Najnowsze