M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1767: Straszna prawda o losach Uli wyjdzie na jaw! Natalka doniesie Bartkowi z kim zadaje się jego żona. Poleci do niej nie sam

W 1767 odcinku "M jak miłość" poznamy szokujące wieści na temat Uli (Iga Krefft)! Bartek (Arkadiusz Smoleński) usłyszy od Natalki (Dominika Suchecka), że jego żona wdała się w bardzo złe towarzystwo i naraziła na niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale i małą Kalinkę (Oliwia Kępka)! Lisiecki w 1767 odcinku "M jak miłość" nie będzie się długo zastanawiał i postanowi natychmiast udać się do Australii, ratować co się da. Zdradzamy: Bartek poleci za ocean nie sam! Sprawdź szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1767 - poniedziałek, 18.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1767 odcinku "M jak miłość" Bartek pozna przerażającą prawdę o losach swojej żony i bratanicy. Natalka doniesie szwagrowi, że Ula zadała się z wyjątkowo paskudnym towarzystwem! A to nie koniec złych wieści. Prawnik, którego Natalka znalazła w Australii, aby reprezentował interesy Bartka, w związku z tymi informacjami zażąda dodatkowych pieniędzy za próbę dotarcia do Uli i Kalinki. Co zrobi Lisiecki w tak trudnej sytuacji?

Bartek w 1767 odcinku "M jak miłość" opowie o wszystkim Dorocie (Iwona Rejzner), która nadal będzie przedstawiała go wszystkim jako swojego partnera. Bogaczka wysłucha uważnie opowieści Lisieckiego i natychmiast znajdzie dla niego rozwiązanie. Czy Bartek je przyjmie?

Złe nowiny na temat Uli w 1767 odcinku "M jak miłość" zmartwią wszystkich w domu Mostowiaków. To, że dziewczyna sobie postanowiła zrobić krzywdę jest wystarczająco smutne, ale tu chodzi przecież także o małą Kalinkę! Dlatego Bartek postanowi polecieć jednak do Australii. 

Dorota w 1767 odcinku "M jak miłość" zaproponuje Bartkowi, aby polecieli tam razem. Ona ma pieniądze i kontakty, więc wesprze go w poszukiwaniach dziecka i żony. Czy mąż Uli przystanie na tę kuszącą propozycję? Przekonamy się w nowych odcinkach serialu!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1766: Radek zniknie po zaręczynach z Izą! Nie będzie go już przy kochance i dzieciach Marcina - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1765 ZWIASTUN. Ewa oskarży Rogowskiego o zdradę Marysi! Okrutny zakład Artura o Frankę
Listen on Spreaker.
Najnowsze