M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1766: Radek zniknie po zaręczynach z Izą! Nie będzie go już przy kochance i dzieciach Marcina - ZDJĘCIA

2023-12-10 21:26

W 1766 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Radek (Philippe Tłokiński) zaręczą się, ale zaraz potem narzeczony Chodakowskiej zniknie i nie będzie wiadomo co się z nim stało! Faktem jest, że widzowie szczerze Radka nie znoszą i cały czas podejrzliwie patrzą na pozornie szczęśliwy nowy związek Izy. To dlatego w 1766 odcinku "M jak miłość" nie będzie nawet sceny zaręczyn Izy i Radka? Wszystko rozegra się poza ekranem, a potem narzeczony Izy, z którym chce wziąć szybki ślub przepadnie podczas pobytu nad morzem. Iza zostanie sama na wakacjach sama z dziećmi, Szymkiem (Staś Szczypiński) i Mają (Laura Jankowska). Sprawdź co już wiadomo!

"M jak miłość" odcinek 1766 - wtorek, 12.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Zaręczyny Izy i Radka w 1766 odcinku "M jak miłość" bez świadków, poza ekranem i co się z tym wiąże bez udziału widzów! Tylko z relacji Szymka będzie wynikało, że podczas pobytu nad morzem Radek podaruje Izie pierścionek zaręczynowy, oświadczy się kochance niespełna dwa miesiące po jej rozwodzie z Marcinem (Mikołaj Roznerski) i będzie liczył na szybki ślub! Co tak Radkowi będzie się śpieszyło do ożenku z Izą? Czyżby bał się, że ich miłosna sielanka pryśnie jak Iza się rozmyśli i nagle zrozumie, że wcale go nie kocha, że miłością jej życia nadal jest Marcin?

Zamiary Radka wobec Izy w 1766 odcinku "M jak miłość" pozostaną tajemnicą. Jedno jest pewne, planował już oświadczyny zanim wyjechali z dziećmi na wakacje nad morze. Ale wtedy na przeszkodzie stanął mu Marcin i zazdrość Izy o byłego męża. Chociaż Chodakowska zapewniła kochanka, że nic już do Marcina nie czuje, Radek nie dał się tak łatwo przekonać. Dotarło do niego, że Iza może oszukiwać nie tylko jego, ale także samą siebie. Poczuł się poniżony i postanowił zrobić wszystko, by ją przy sobie zatrzymać. Stąd zaręczyny nad morzem, z dala od Marcina i w sekrecie przed dziećmi.

O planowanym ślubie Izy i Radka w 1766 odcinku "M jak miłość" Marcin dowie się od Szymka, który wściekły zadzwoni do niego i powie, że to już koniec! A Iza z pierścionkiem zaręczynowym na palcu będzie tłumaczyła się byłemu mężowi, że razem z Radkiem wkraczają w nowy etap związku. Nie zważając na to, że Szymek nie akceptuje jej kochanka, coraz bardziej go nienawidzi. - Posłuchaj mnie, ja nie chciałam, żeby dowiedział się w ten sposób. Chciałam z nim porozmawiać i przygotować go na to...

- Przygotowujesz go już od dłuższego czasu - stwierdzi fakt Marcin, który w 1766 odcinku "M jak miłość" z trudem przyjmie wiadomość o zaręczynach Izy i Radka. - Dobrze Marcin i po co te złośliwości?

- Przepraszam, nie chciałem być złośliwy. Po prostu stwierdzam fakt. Idziecie naprzód, to trzymajcie się tego. Nie mnie to oceniać... Tylko się zastanawiam jak w tym wszystkim pomóc Szymkowi - doda Marcin, który w 1766 odcinku "M jak miłość" będzie myślał tylko o przyszłości dzieci, wmawiając sobie, że Iza już go wcale nie obchodzi.

- Ale ja też się nad tym zastanawiam. On sobie nie daje pomóc. Maja sobie jakoś z tym radzi, a Szymek ciągle się buntuje. Radek naprawdę okazuje mu anielską cierpliwość - stwierdzi Iza ze zbolałą miną, przy której w 1766 odcinku "M jak miłość" Radka już nie będzie. Co się stanie z narzeczonym Izy, kandydatem na jej trzeciego męża? Czy Radek zostawi Izę z dziećmi nad morzem i wyjedzie? Dlaczego na spacerze w nadmorskim parku obok "szczęśliwej" Izy, Szymka i Mai zabraknie Radka?

Podczas kręcenia scen do 1766 odcinka "M jak miłość" Philippe Tłokiński nie pojawił się na planie. W tym czasie aktor miał inne zobowiązania zawodowe, więc scenarzyści nie uwzględnili Radka w tak ważnej kwestii jak zaręczyny z Izą. A to oznacza, że do końca tego roku Radek nie pojawi się już w "M jak miłość".

Po premierze specjalnego odcinka "M jak miłość" na święta w Wigilię, 24.12.2023 r., nastąpi przerwa świąteczno-noworoczna w emisji serialu aż do początku stycznia. Ostatni odcinek związany z bieżącą fabułą serialu widzowie zobaczą już we wtorek, 19.12.2023.

M jak miłość. Dima zobaczy w Magdzie zmarłą żonę Olenę! Zrobi się niebezpiecznie
Listen on Spreaker.
Najnowsze