M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1766: Olek domyśli się, że Marcin wciąż kocha Izę. Powie bratu o ślubie byłej żony z Radkiem - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-12-12 21:10

W 1766 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) dowie się, że Iza (Adriana Kalska) i Radek (Philippe Tłokiński) zaręczyli się i będzie próbował ukryć jak bardzo nowina o planowanym ślubie byłej żony jest dla niego bolesna! Ale Olek (Maurycy Popiel) zorientuje się, że jego młodszy brat nie jest szczery w kwestii uczuć nie tylko do Izy, ale także do Kamy (Michalina Sosna). Z ust Olka w 1766 odcinku "M jak miłość" padną słowa, że Marcin nadal kocha Izę i dlatego traktuje Kamę tylko jak dziewczynę do łóżka. I chociaż rozwiedziony Chodakowski zaprzeczy, to trudno będzie oprzeć się wrażeniu, że jego miłość do Izy wcale nie minęła. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1766 - wtorek, 12.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Zaręczyny Izy i Radka w 1766 odcinku "M jak miłość" wstrząsną Marcinem, ale nie da po sobie poznać jak bardzo dotknie go wiadomość od Szymka (Staś Szczypiński), że para planuje ślub i chce błyskawicznie rozpocząć nowe życie. Syn Marcina będzie wściekły, że Iza przyjmie pierścionek zaręczynowy do Radka. Bo scena oświadczyn rozegra się na jego oczach. - Myśleli, że już śpię, ale udawałem, jak Radek dał jej ten cholerny pierścionek! - powie ojcu Szymek. - Mam się cieszyć? To koniec. Do dupy z tym wszystkim! - stwierdzi 9-latek, który nie pogodzi się z tym, że Iza i Radek wezmą ślub!

Marcin pogratuluje Izie zaręczyn z Radkiem

Podczas rozmowy z byłą żoną Marcin w 1766 odcinku "M jak miłość złoży Izie złośliwe gratulacje, żeby nie zorientowała się jak bardzo zraniła go przyjęciem oświadczyn kochanka. Ale na tym nie koniec, bo Chodakowski będzie miał też sporo do ukrycia przed Olkiem.

Starszy brat detektywa, który 1766 odcinku "M jak miłość" wpadnie do niego z wizytą i zastanie tam Kamę dojdzie do wniosku, że nowy romans Marcina z tancerką erotyczną jest z góry skazany na porażkę. Zacznie wypytywać go jak mu się układa z Kamą, bo zauważy, że młodszy brat trzyma kochankę na dystans. - A tak między nami... Dobrze cię widzieć w lepszej formie. Jak tam z Kamą? Można już oficjalnie nazywać ją twoją dziewczyną?

Marcin przyzna się Olkowi co naprawdę go łączy z Kamą

Marcin w 1766 odcinku "M jak miłość" zaprzeczy, że traktuje Kamę na poważnie. Sypia z nią, ale na tym koniec. - U mnie bez zmian braciszku, kumpelski układ...

- A kumpelski? Z kumpelką to się chyba nie chodzi do łóżka?

- Dla mnie to się nie wyklucza... - uśmiechnie się Marcin, ale w 1766 odcinku "M jak miłość" będzie robił tylko dobrą minę do złej gry. Olka jednak nie oszuka, bo brat od razu go rozszyfruje. - Po prostu chodzi o Izę, nie? Że za wcześniej? - zapyta Marcina, który od razy zaprzeczy. Jednak Olek nie odpuści, bo będzie pewny tego co widzi za każdym razem gdy spotyka się z Marcinem i Kamą.

Olek domyśli się, że Marcin wciąż kocha Izę

- A ja myślę, że ją kochasz nadal...

- Chyba byłbym idiotą! - Marcin w 1766 odcinku "M jak miłość" wyprze się miłości do Izy, lecz w taki sposób, że trudno będzie w to uwierzyć. - Z Izą to już jest dawno pozamiatane! Zresztą planuje ślub... - doda, a jego słowa zszokują Olka. - Co planuje? - dopyta straszy brat. - Ślub planuje! Dzisiaj się dowiedziałem, że planuje ślub! I wiesz co? Nic mnie to nie obchodzi! - zapewni Marcin, ale wyraz jego twarzy będzie mówił coś zupełnie innego.

- Nie wiem co mam ci powiedzieć, szok...

- A dla mnie już nie! - stwierdzi Marcin, który w 1766 odcinku "M jak miłość" będzie oszukiwał samego siebie w kwestii uczuć do Izy.

M jak miłość odcinek 1766 ZWIASTUN. Marcin nadal kocha Izę? Dowie się o jej ślubie z Radkiem!
M jak miłość. Operacja Ani z komplikacjami. Kama i Marcin usłyszą straszną diagnozę Olka
Listen on Spreaker.
Najnowsze