M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1766: Szymek podejrzy jak Radek oświadczy się Izie! Poskarży się na niego Marcinowi - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-12-12 21:09

W 1766 odcinku "M jak miłość" Szymek (Staś Szczypiński) nadal nie zaakceptuje Radka (Philippe Tłokiński) jako kochanka Izy (Adriana Kalska), a tym bardziej jako jej przyszłego męża! Dlatego zaręczyny matki z Radkiem będą dla syna Marcina (Mikołaj Roznerski) potężnym ciosem. Zwłaszcza, że mimowolnie stanie się świadkiem jak kochanek Izy oświadczy się jej podczas wakacji nad morzem. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać, bo rozgniewany Szymek w 1766 odcinku "M jak miłość" uzna, że to naprawdę koniec rodziny Chodakowskich. Co na to Iza? Zamiast pomóc synowi poskarży się na niego, że nadal nie lubi Radka... To nic wróży nic dobrego.

"M jak miłość" odcinek 1766 - wtorek, 12.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Radek w 1766 odcinku "M jak miłość" zaręczą się, ale zamiast gratulacji od dzieci czeka ich brutalne zderzenie z rzeczywistością. Wyrachowany kochanek Chodakowskiej wybierze kiepski moment na oświadczyny! Nie będą nawet sami, bo przecież wyjechali z Szymkiem i Mają (Laura Jankowska) na wakacje nad morze, gdy znienacka wyskoczy z pierścionkiem zaręczynowym i poprosi Izę, żeby została jego żonę. Jakby robił to specjalnie, żeby jeszcze zranić Szymka, który cały czas będzie mu się bacznie przyglądał!

Perfidny Radek oświadczy się Izie przy Szymku

Po Radku można się spodziewać wszystkiego najgorszego, więc nie dziwi fakt, że w 1766 odcinku "M jak miłość" oświadczy się Izie gdy Szymek będzie w pobliżu. Z relacji 9-latka, którą Marcin usłyszy gdy syn zawiadomi go o zaręczynach matki z kochankiem, będzie wynikało, że chłopiec będzie podglądał parę podczas wyjazdu. - Myśleli, że już śpię, ale udawałem, jak Radek dał jej ten cholerny pierścionek! - powie ojcu Szymek, który nie będzie krył wściekłości. Jak podaje światseriali.interia.pl Marcin od razu zwróci Szymkowi uwagę, żeby nie przeklinał. Ale dla małego Chodakowskiego nie to teraz będzie ważne.

- A co, mam się cieszyć? To koniec. Do dupy z tym wszystkim! - stwierdzi Szymek, który w 1766 odcinku "M jak miłość" nie pogodzi się z tym, że Iza i Radek wezmą ślub!

Iza potępi zachowanie Szymka wobec Radka

Po chwili Iza w 1766 odcinku "M jak miłość" zabierze synowi telefon i zacznie się na niego skarżyć Marcinowi. - Szymek powiedział mi, że chce pograć na komórce. I oczywiście już do ciebie zadzwonił... Żałuję, że Szymek dowiedział się w ten sposób. Chciałam z nim porozmawiać, jakoś go przygotować - będzie się tłumaczyła przed byłym mężem, na co Marcin w 1766 odcinku "M jak miłość" złoży Izie złośliwe gratulacje.

Na tym nie koniec, bo Iza w 1766 odcinku "M jak miłość" doniesie Marcinowi, że zachowanie Szymka stało się nie do zniesienia, że dalej nienawidzi Radka i daje temu wyraz przy każdej okazji. - Maja zachowuje się wzorowo, ale Szymek ciągle się buntuje, mimo że Radek okazuje mu naprawdę świętą cierpliwość - poskarży się Marcinowi, kolejny raz dając mu do zrozumienia jaka jest pokrzywdzona, bo synek jednak nie polubił jej podejrzanego wybranka.

Ale to Iza zachowa się żenująco w całej tej sytuacji, bo w 1766 odcinku "M jak miłość" nadal nie dotrze do niej, że nie może zmusić Szymka, żeby zaakceptował jej związek z Radkiem, zaręczyny i zbliżający się ślub!

M jak miłość odcinek 1766 ZWIASTUN. Marcin nadal kocha Izę? Dowie się o jej ślubie z Radkiem!
Listen on Spreaker.
Najnowsze