M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1766: Nagły zwrot w operacji Ani! Olek niespodziewanie przesunie operację - ZDJĘCIA

2023-11-29 11:35

W 1766 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel), który zgodzi się podjąć operacji Ani (Alina Szczegielniak), nagle przesunie jej termin. Chodakowski zapozna się z pełną dokumentacją medyczną siostry Kamy (Michalina Sosna) i zda sobie sprawę, że jej przypadek jest szczególnie skomplikowany, a przez to i niebezpieczny. W 1766 odcinku "M jak miłość" Olek zrozumie, że się pośpieszył i postanowi opóźnić zabieg! A gdy w końcu do niego dojdzie, to szybko przekona się, że wcale się nie pomylił... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1766 - wtorek, 12.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1766 odcinku "M jak miłość" operacja Ani zostanie przesunięta! I choć początkowo Olek zgodził się przeprowadzić zabieg, których już wiele w życiu wykonał, to po bliższym zapoznaniu się z dokumentacją medyczną siostry Kamy postanowi się wstrzymać! Chodakowski doskonale zda sobie sprawę, że będzie on nie tyle skomplikowany, co ryzykowny, gdyż mógłby skończyć się trwałym kalectwem Ani, która na dobre straciłaby nogę. Dlatego jak podaje podaje swiatseriali.interia.pl w 1766 odcinku "M jak miłość" Olek przesunie termin operacji siostry Kamy, gdyż będzie chciał, aby na sali towarzyszyli mu najlepsi. W związku z czym zaprosi do współpracy Arka (Mikołaj Bartosiewicz) i poczeka na najlepszego anestezjologa w klinice!

Ale to nie wszystko, gdyż w 1766 odcinku "M jak miłość" Olek wyjątkowo pójdzie siostrom na rękę. Chodakowski nie tylko opóźni operację, aby Ania trafiła w najlepsze dłonie, ale również zgodzi się na zapłatę za nią w ratach, co nie będzie normą szpitala, z czego doskonale zda sobie sprawę Marcin. Dlatego w 1766 odcinku "M jak miłość" będzie mu ogromnie wdzięczny. Szczególnie, że los Ani również i jemu nie będzie obojętny, co już także będzie wiedział i jego brat. I gdy w końcu ortopeda dopnie wszelkich formalności i zbierze odpowiedni skład, to skontaktuje się ze swoją pacjentką i przekaże jej dobre wieści, czym ogromnie ucieszy wszystkich zainteresowanych!

- Zwolnił nam się termin także możemy zacząć przygotowania do operacji - poinformuje ją Olek, czym wywoła łzy szczęścia na twarzach sióstr.

Tyle tylko, że radość w 1766 odcinku "M jak miłość" wcale nie potrwa długo! Wszystko przez to, że przypuszczenia Olka potwierdzą się i nie zdoła mu sprostać nawet najlepszy anestezjolog. A to dlatego, że na sali operacyjnej to Karnowski popełni duży błąd, przed którym tuż przed zabiegiem będzie ostrzegał go Chodakowski! W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Arek przetnie tętnicę, przez co już nie tylko zdrowie, ale i życie Ani zostanie zagrożone! Szczególnie, że sytuacja nabierze takiego rozpędu, że Olek sam nie będzie w stanie sobie z tym poradzić i poprosi o pomoc profesora Argasińskiego (Karol Strasburger)! Czy siostrę Kamy uda się uratować? Czy Ania przeżyje i zostanie kaleką? A może jednak zabieg się uda? Tego dowiemy się już niebawem!

M jak miłość. Operacja Ani z komplikacjami. Kama i Marcin usłyszą straszną diagnozę Olka
Najnowsze