M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1766: Iwona i Argasiński zamieszkają razem? Przestaną się ukrywać przed Anetą - ZDJĘCIA

2023-12-11 21:44

W romansie Iwony (Hanna Śleszyńska) i Argasińskiego (Karol Strasburger) nastąpi przełom! W 1766 odcinku "M jak miłość" Jerzy postanowi "popchnąć" znajomość na poważniejsze tory. I tak spędzają ze sobą dużo czasu, więc profesor pomyśli, że mogliby odważyć się na dalsze kroki! Szkoda tylko, że miłość kwitnie, a Aneta (Ilona Janyst) nadal nie wie nic o partnerze matki. W 1766 odcinku "M jak miłość" nastąpi przełom nie tylko w życiu Iwony i Argasińskiego, ale także u samej Chodakowskiej. Zdobędą się na duży krok.

"M jak miłość" odcinek 1766 - wtorek, 12.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1766 odcinku "M jak miłość" Iwona i Argasiński będą nadal cieszyć się z kwitnącego uczucia. Póki co, ukrywają swój romans przed Anetą, która znana jest z ostrych reakcji i w życiu się nie spodziewa, że własna matka spotyka się z jej szefem. Tymczasem Iwona i Jerzy przeżyją kolejny upojny poranek, a profesor odważy się na śmiałą propozycję. 

- Od pewnego czasu tak się zastanawiam... - zacznie ostrożnie Jerzy w 1766 odcinku "M jak miłość". - Czy my jesteśmy już na takim etapie, że mógłbym u ciebie zostawić swoją piżamę albo na przykład szczoteczkę do zębów? - zapyta się przejęty profesor.

- Ja mam dużo szczoteczek jednorazowych z gabinetu - zauważy Iwona i uda, że nie wie o co naprawdę chodzi kochankowi. Widać będzie, że Jerzy chciałaby powoli wprowadzić się do ukochanej. Małymi krokami postara się na stałe zająć miejsce w jej życiu. 

- Ja wiem, tylko ja mówię o takiej swojej, wiesz, wielorazowego użycia. Ja wiem, że to jest ważna decyzja, ale może warto spróbować? Będę nalegał - obwieści Argasiński. - Co ty na to? - zapyta się mężczyzna. 

- Dobrze, nalegaj - uśmiechnie się Iwona, ale rozmowę podczas śniadania przerwie niespodziewana wizyta Anety. Profesor natychmiast będzie się chował przed Chodakowską. Przecież ona dalej nie wie, kim jest partner matki. 

Przełom w związku Iwony i Argasińskiego w 1766 odcinku "M jak miłość" 

Początki wspólnego mieszkania to nie koniec niespodzianek w życiu Iwony i Jerzego. W 1766 odcinku "M jak miłość" postanowią wreszcie przestać robić tajemnicę z tego związku. Właściwie to profesor da znać Chodakowskim, że na wieczorną kolację zabiera swoją partnerkę. Aneta do ostatniej chwili nie połączy faktów i dopiero jak wszyscy siądą razem do stołu w restauracji, mina jej zrzednie. 

- Wkręcacie mnie - oznajmi zaszokowana Chodakowska. 

- Kochanie, nie chcieliśmy ci wcześniej mówić, bo nie wiedzieliśmy jak zareagujesz - spróbuje wytłumaczyć Olek (Maurycy Popiel), który od jakiegoś czasu jest świadomy romansu matki ukochanej z szefem. 

- To ty też wiedziałeś? - oburzy się lekarka, ale sytuację uda się opanować. Aneta poprosi profesora do tańca, a on załagodzi jej szok i gniew i koniec końców kobieta poradzi sobie z niespodziewanym zwrotem akcji. 

M jak miłość, Olek odkryje kwitnący romans Iwony i Argasińskiego
Najnowsze