M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1766: Aneta zagrozi Argasińskiemu! Po odkryciu romansu Iwony postawi sprawę jasno - ZDJĘCIA

2023-12-11 9:44

W 1766 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) w końcu dowie się o romansie Anety (Hanna Śleszyńska) z Jerzym (Karol Strasburger)! Seniorzy wreszcie sami powiedzą jej prawdę w trakcie uroczystej kolacji, na którą zaprosi lekarzy ojciec małej pacjentki Chodakowskiej. W 1766 odcinku "M jak miłość" córka Kryńskiej dozna prawdziwego szoku i postanowi poważnie porozmawiać sobie z Argasińskim! W tym momencie Aneta zapomni o łączących ich relacjach służbowych i otwarcie zacznie mu grozić. I dopiero wtedy profesor zrozumie, w co tak naprawdę się wpakował! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1766 - wtorek, 12.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1766 odcinku "M jak miłość" Aneta wreszcie pozna tożsamość kochanka swojej matki! Tym bardziej, iż Jerzy będzie miał już dość ukrywania się przed córką ukochanej i postanowi jej się ujawnić. Szczególnie, że okazja ku temu nadarzy się bardzo szybko, gdyż już z samego rana, gdy Chodakowska wpadnie do matki po swojego laptopa i dostrzeże w korytarzu buty i płaszcz Argasińskiego! I choć wtedy Kryńska wywinie się z niewygodnej sytuacji, to później profesor postawi ją przed faktem dokonanym, gdy ojciec jednej z najmłodszych pacjentek Anety zaprosi jego i jej lekarkę na kolację do swojej restauracji. Oczywiście, w 1766 odcinku "M jak miłość" lekarze przyjmą zaproszenie i oboje zapowiedzą, że przyjdą ze swoimi drugimi połówkami!

Tyle tylko, że w 1766 odcinku "M jak miłość" Chodakowska nie będzie miała pojęcia, że wybranką Argasińskiego jest właśnie jej matka! Dlatego jak prawda wyjdzie na jaw to dozna ogromnego szoku! Tym bardziej, iż odkryje, że dowiedziała się o wszystkim jako ostatnia, gdyż sekret seniorów już będzie znał Olek (Maurycy Popiel)! I wówczas Chodakowska aż wyjdzie z siebie i postanowi rozmówić się ze sprawcą całego zamieszania w cztery oczy! W 1766 odcinku "M jak miłość" Aneta poprosi Jerzego do tańca i na chwilę zapomni o łączących ich relacjach w pracy. I teraz to Chodakowska zacznie stawiać mu warunki!

- Zatańczy pan ze mną? - zapyta wyraźnie skwaszona Aneta.

- Z przyjemnością - odpowie niepewnie Jerzy.

- Uprzedzam, będę panu patrzeć na ręce! Nie będzie żadnej taryfy ulgowej - Chodakowska postawi sprawę jasno. - Nie będzie chyba takiej potrzeby. Odziedziczyła pani po mamie nie tylko inteligencję, ale widzę, że odwagę i urok - zacznie jej słodzić profesor.

- Próbuje mnie pan przekupić komplementami? - lekarka od razu go przejrzy.

- Robię, co mogę… - uśmiechnie się Argasiński, ale w 1766 odcinku "M jak miłość" szybko zda sobie sprawę, że to nie wystarczy.

Tym bardziej, że w 1766 odcinku "M jak miłość" Jerzy doskonale zrozumie, czego tak naprawdę obawia się Aneta, która przecież była świadkiem jego dramatycznego rozstania z Patrycją (Alżbeta Lenska) i chorych prób odzyskania żony. Ale Argasiński da Chodakowskiej jasno do zrozumienia, że chce budować swoją relację z jej matką na szczerości, dlatego wszystko już jej wyśpiewał! I to zamknie sprawę!

- Wiem, co panią martwi... Kulisy mojego rozstania z Patrycją prawda? Ale Iwona już wszystko wie. Powiedziałem jej jak na spowiedzi. Nie mam przed nią żadnych tajemnic. Chciałem, żeby... znała trochę moją ciemniejszą stronę... - wyjaśni Jerzy.

- Moja mama wydaje się twarda... ale w środku jest delikatna i krucha. Niech pan o nią dba - poprosi Aneta, co oczywiście Argasiński obieca uczynić. I wtedy atmosfera w końcu się rozluźni!

M jak miłość, Olek odkryje kwitnący romans Iwony i Argasińskiego
Listen on Spreaker.
Najnowsze