M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1762: Nowa Natalka pomoże Bartkowi załatwić rozwód z Ulą! Będzie zachwycony jej przemianą - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-11-28 20:52

Natalka z "M jak miłość" od 1762 odcinka będzie miała twarz innej aktorki. Dominika Suchecka zastąpi Marcjannę Lelek w roli córki Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski), która obecnie mieszka w Australii! Głos nowej Natalki widzowie już słyszeli, ale dopiero we wtorkowym 1762 odcinku "M jak miłość" przekonają się jak wygląda następczyni Marcjanny Lelek, która odeszła z serialu. Jako pierwszy odmienioną Natalkę z nową twarzą zobaczy Bartek (Arkadiusz Smoleński), któremu szwagierka pomoże rozwieść się z Ulą (Iga Krefft). Sprawdź szczegóły jak Bartek zareaguje na widok Natalki i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1762 - wtorek, 28.11.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Dominika Suchecka zamiast Marcjanny Lelek w roli Natalki Mostowiak zadebiutuje w 1762 odcinku "M jak miłość". 23-letnia aktorka jest o 5 lat młodsza od Lelek i na ekranie nie będzie widać między nimi zbyt dużego podobieństwa. Jedyne co nowa Natalka będzie miała wspólnego ze swoją poprzedniczką to kręcone włosy. Zupełnie inny głos i bardziej radosny wyraz twarz Dominiki Sucheckiej jako Natalki mogą być zapowiedzią, że po zmianie aktorki sporo też zmieni się w życiu tej bohaterki.

Po raz pierwszy głos Natalki usłyszeliśmy w 1758 odcinku "M jak miłość" i właśnie wtedy stało się jasne, że córka Marka, szwagierka Bartka da o sobie znać po dłuższym czasie, ale to już nie będzie Marcjanna Lelek, która odeszła z serialu trzy lata temu. Obecnie 28-letnia aktorka, ale przede wszystkim studentka reżyserii w szkole filmowej w Łodzi, ostatecznie pożegnała się z obsadą "M jak miłość", a Natalka wyjechała do Australii, gdzie po rozwodzie z mężem Frankiem (Piotr Nerlewski) układa sobie życie na nowo z córką Hanią (Maja Marczak).

Jak na zmianę Natalki w 1762 odcinku "M jak miłość" zareaguje Bartek? Oczywiście z ust męża Uli nie padną słowa jak Natalka się zmieniła, że nie wygląda jak dawniej. Mimo to Lisiecki nawiąże do tego, że siostra Uli, druga córka Marka jest inna niż ją zapamiętał gdy wyjeżdżał z Australii po rozstaniu z żoną. - Natalko, dobrze cię w końcu zobaczyć. Wiem, że tam u was w Australii jest już późno i sorry, widzę, że padasz na twarz - tylko tyle i aż tyle Bartek powie o wyglądzie nowej Natalki.

Bo rozmowa Bartka ze szwagierką w 1762 odcinku "M jak miłość" będzie dotyczyła rozwodu z Ulą, który będzie już przesądzony. - Ja ci tu dorzucam jeszcze swoje problemy. Po prostu potrzebuję pomocy w pozałatwianiu tego wszystkiego... Okaże się, że Natalka w Australii znalazła Bartkowi prawnika i mocno angażuje się w rozprawę rozwodową Lisieckich. - Daj spokój, chcę ci pomóc i tyle! Przetłumaczyłam i przekazałam twojemu adwokatowi wszystkie dokumenty, które mi wysłałeś. Tylko jest jeden problem. Mecenas prosił, żebyś do końca tygodnia przelał mu zaliczkę, 20 procent...

- OK, a ile to jest?

- W złotówkach jakieś 15 tysięcy. To i tak jest najlepsza opcja. Wszyscy inni pracownicy, których sprawdzałam mieli znacznie wyższe ceny

- Tak, nie, spoko... Jakby teraz się zastanawiam skąd wezmę kasę, ale...

- Może porozmawiaj z moim tatą? On chyba ma jakieś oszczędności...

- Nie, to wykluczone. To jest sprawa między mną i Ulą. Może niech tak zostanie. Daj mi dzień, dwa jakoś zorganizuję kasę!- zapewni Natalkę Bartek w 1762 odcinku "M jak miłość", a ona będzie trzymała za niego kciuki, żeby jak najszybciej rozwiódł się z Ulą i odzyskał Kalinkę (Oliwia Kępka). Podczas rozwodu Lisieckich siostra Uli stanie bowiem po stronie Bartka, przerażona tym, jak Ulę opętali ludzie z kursu jogi, z którymi wyjechała gdzieś na pustynię.

M jak miłość. Pożar w domu Tadeusza! Okrutna Ola otruje i podpali Jagodę
M jak miłość odcinek 1752. Tadeusz wypędzi psychopatkę Olę z domu! Otruje i podpali Jagodę
Listen on Spreaker.
Najnowsze