M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1760: Olek odkryje co Marcin czuje do Ani. To nie w Kamie będzie zakochany?! - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-11-21 21:17

W 1760 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) mocno zaangażuje się w pomoc Ani (Alina Szczegielniak), a Olek (Maurycy Popiel) zorientuje się, że kryje się za tym coś więcej, że rozwiedzionemu bratu coraz bardziej zależy na siostrze Kamy (Michalina Sosna)! A to oznacza może oznaczać tylko jedno - kłopoty Chodowskiego. Bo Marcin sypia z Kamą, rozkochał ją w sobie, tak jak Anię i nagle zacznie darzyć uczuciem niepełnosprawną siostrę kochanki. Jakby tego było mało w 1760 odcinku "M jak miłość" Kama powie głośno przy Olku o miłości do Marcina. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1760 - wtorek, 21.11.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Romans Marcina i Kamy w 1760 odcinku "M jak miłość" nabierze rumieńców, bo tancerka erotyczna coraz bardziej zaangażuje się w relację ze świeżo upieczonym rozwodnikiem. Mimo tego, że Chodakowski zastrzegł, że na razie nie chce żadnego poważnego związku, że mogą być tylko przyjaciółmi od seksu. Zakochana Kama będzie jednak powoli zbliżała się do Marcina, wmawiając sobie, że i on poczuje do niej coś więcej niż tylko sympatię i pożądanie!

Dlatego w 1760 odcinku "M jak miłość" zbagatelizuje miłość Ani do Marcina, zupełnie jakby nie przeczytała w pamiętniku młodszej siostry, że ta zakochała się w jej facecie. Przez myśl nie przejdzie Kamie, żeby zrezygnować z Marcina, oddać go niepełnosprawnej siostrze, która kilka lat temu przez nią miała wypadek samochodowy i od tego czasu nie może normalnie chodzić, bo jej noga jest zdeformowana.

Uczucie sióstr do Chodakowskiego w 1760 odcinku "M jak miłość" wpłynie na pogorszenie ich relacji. Ania wpadnie w obsesję na punkcie Marcina, odepchnie Kamę, która będzie chciała jej pomóc, która wpadnie na pomysł, żeby nogą zajął się straszy brat detektywa, wybitny ortopeda Olek Chodakowski. Ostatecznie Kama nakłoni Marcina, żeby przekazał Olkowi dokumentację medyczną Ani, którą postara się przekonać, żeby dała sobie kolejną szansę na wyleczenie, na powrót do pełnej sprawności.

Zaangażowanie Marcina w sprawy Ani w 1760 odcinku "M jak miłość" wydadzą się Olkowi mocno podejrzane. - Słuchaj, mam sprawę... Zerkniesz na dokumentację medyczną Ani, tej dziewczyny z parku... - Chodakowski początkowo nie powie bratu, że Ania jest siostrą Kamy, z którą obecnie sypia. - Widzę, że ci zależy na niej - stwierdzi fakt Olek.

- Jakoś tak mi się jej żal zrobiło... - wyjaśni Marcin, lecz to nie do końca będzie prawda. Bo Ania od pierwszego wejrzenia zrobiła na nim ogromne wrażenie, już wtedy jak uratował ja po upadku w parku, niósł na rękach do karetki, coś zaiskrzyło!

Oczywiście w 1763 odcinku "M jak miłość" Marcin nie wtajemniczy Olka w swoje miłosne sprawy, w coraz bardzie zagmatwane relacje między nim a siostrami. Będzie chciał wiedzieć tylko jedno, czy zmagająca się z depresją Ania będzie jeszcze normalnie chodzić. - Powiedz mi, czy jest jakaś szansa? - Ja myślę, że jest i tylko dlatego mogę się tego podjąć - stwierdzi Olek, który zajmie się przypadkiem Ani. - Właśnie to chciałem usłyszeć - odetchnie z ulgą Marcin. 

- Tylko musisz powiedzieć tej dziewczynie, że im szybciej się za to zabierzemy, tym lepiej...

Tego dnia bracia Chodakowscy w 1763 odcinku "M jak miłość" zjawią się w mieszkaniu Kamy i Ani, która da się przekonać Olkowi, żeby poddała się kolejnej operacji nogi. Z wdzięczności kochance Marcina wymknie się jak bardzo kocha nie tylko jego, ale także jego brata.

M jak miłość. Wojna sióstr o Marcina. Będzie musiał wybrać Kama czy Ania!
M jak miłość odcinek 1760 ZWIASTUN. Kama wyśmieje Izę! Olek odkryje co Marcin czuje do Ani
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają