M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1749: Ostatni prezent Marszałka dla Miśka uratuje mu życie! To zmarły dziadek przekazał mu ważną umiejętność

W 1749 odcinku "M jak miłość" na jaw wyjdzie, że 10-letni Misiek (Olek Bożyk) nie potrafi najprostszej rzeczy! Prawdę na ten temat pozna Marysia (Małgorzata Pieńkowska), która nadal będzie wspierać Kingę (Katarzyna Cichopek) po wyjeździe Piotrka (Marcin Mroczek) do sanatorium. Rogowska spotka się z wychowawcą Miśka i kiedy pozna prawdę, natychmiast zareaguje. Okazuje się, że to ostatni prezent od Wojtka Marszałka (ś.p. Emilian Kamiński) pomoże małemu Zduńskiemu w 1749 odcinku "M jak miłość" odnaleźć się w rzeczywistości. Sprawdź szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1749 - poniedziałek, 16.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1749 odcinku "M jak miłość" Marysia weźmie na siebie główny ciężar obowiązków Kingi. Zduńska zupełnie "rozsypie się" po wyjeździe Piotrka do sanatorium i zacznie zaniedbywać ważne sprawy. Rogowska zacznie więc udzielać się w szkołach dzieci na wywiadówkach i dzięki temu się, że 10-letni Misiek ma bardzo poważny problem życiowy! On nadal ni potrafi prostej rzeczy, która jest bardzo ważna dla dziecka w jego wieku. Na szczęście okazuje się, ze ostatni prezent od dziadka Marszalka uratuje go! 

Wojtek i Misiek w "M jak miłość" byli bardzo ze sobą zżyci. To z wnukiem dziadek chodził na ryby i wyczyniał niesamowite rzeczy, nie raz rujnując dom na Deszczowej i swoje zdrowie. Ale ich więź, jak się okazuje, przetrwa wszystko!  

Marysia w 1749 odcinku "M jak miłość" usłyszy od wychowawcy Miśka, że jej wnuk nie umie poprawnie odczytywać godziny! To niezwykle ważna umiejętność dla 10-latka, który jest samodzielny i pomaga w domu m.in. wychodząc na spacer z psem. Przerażona tym faktem babcia Marysia postanowi mu pomóc.

Marysia w 1749 odcinku "M jak miłość" zwierzy się z problemów Miśka babci Krysi (Hanna Mikuć). Filarska wtedy wręczy chłopcu ostatni prezent od Wojtka Marszałka - zegarek. Właśnie na nim dziadek jako pierwszy pokazał wnukowi, jak odczytać godzinę. Kiedy Misiek dostanie prezent natychmiast wszystko sobie przypomni!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1749: Ojciec Nadii wróci! Dojdzie do siebie w szpitalu i przyjedzie do Budzyńskich - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1737. Dramat Miśka po stracie dziadka! Nawet Marysia mu nie zastąpi zmarłego Wojtka
Najnowsze