M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1748: Starcie Izy z Kamą. Pierwszy raz do Chodakowskiej dotrze, że Marcin ma kochankę - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-09-22 8:30

Iza (Adriana Kalska) spojrzy w twarz Kamie (Michalina Sosna) w 1748 odcinku "M jak miłość" i dotrze do niej, że Marcin (Mikołaj Roznerski) ma kochankę! Przyłapie detektywa na wieczorku w ich wspólnym mieszkaniu, gdzie wspólnie wychowywali dzieci i spędzili najlepsze lata życia. Iza na własne oczy zobaczy, jak tancerka rozgościła się na jej miejscu. Nie przewidzi, że Kama przyjdzie do Chodakowskiego w konkretnym celu. Jak w 1748 odcinku "M jak miłość" zakończy się konfrontacja Izy i Kamy?

"M jak miłość" odcinek 1748 - wtorek, 10.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Kama spotkają się w 1748 odcinku "M jak miłość", a Chodakowska przekona się, że Marcin nie narzeka na samotność. Wpadnie do mieszkania, by poinformować męża, że przenosi się do stolicy. Za wszystkim znów stanie Radek (Philippe Tłokiński), bo to dla niego rozpocznie pracę w Warszawie. Kiedy wejdzie do mieszkania, w którym spędziła z Marcinem długie lata, wspólnie wychowywała Maję (Laura Jankowska) i Szymka (Staś Szczypiński), przeżyje pewien szok. Na własne oczy przekona się, że śliczna Kama rozgościła się u Chodakowskiego. Przyłapie ich na wspólnym wieczorze, a wniosek nasunie się sam.

Iza w 1748 odcinku "M jak miłość" spróbuje zachować zimną krew, nie rozpęta afery, bo przecież to ona zdradziła męża i odeszła do kochanka. Nie będzie mogła mieć do niego jawnych pretensji, że na nowo układa sobie życie. Nie pozna też prawdziwego powodu wieczornej wizyty Kamy. Prawda będzie bowiem taka, że tancerka przyjdzie do detektywa, by zwierzyć mu się z błędów przeszłości. Wyzna mu, że doprowadziła do kalectwa siostry. Co ciekawe, Marcin tego samego dnia odwiedzi Anię (Alina Szczegielniak) w szpitalu, a to właśnie będzie młodsza siostra kobiety. 

Konfrontacja Izy i Kamy w 1748 odcinku "M jak miłość" zakończy się pokojowo

Kama nie skomentuje nagłej wizyty Izy w mieszkaniu, chociaż będzie wiedziała, że Chodakowski wiele przez nią wycierpiał. Iza także postara się "trzymać fason" i nie utrudniać i tak już skomplikowanej sytuacji. Afery w 1748 odcinku "M jak miłość" więc nie będzie, a panie jedynie zmierzą się wzrokiem. Do tego wszystkiego Marcin usłyszy, że Iza ma zamiar wziąć dzieci i wyjechać z Radkiem na miesiąc nad morze. Czy Chodakowski zgodzi się na taką ewentualność? Sam w tym czasie mógłby poświęcić się Kamie, z którą zdecydowanie połączy go coś więcej. 

M jak miłość. Maja i Szymek dowiedzą się o romansie Izy i Radka. Nie zrozumieją, dlaczego mama ich zostawiła
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze