M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1748: Marcin znajdzie prawdziwego ojca syna Olka! Chodakowski nawet nie spał z Paulą

W 1748 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) uratuje małżeństwo swojego brata Olka (Maurycy Popiel)! Po wizycie tajemniczej Pauli (Sylwia Drzycimska), która oznajmi, że Chodakowski jest ojcem jej dziecka, detektyw natychmiast zacznie dociekać prawdy. Olek będzie szedł w zaparte, że nigdy nawet nie przespał się z Paulą, o co Aneta (Ilona Janyst) będzie miała do niego pretensje. Ale na szczęście Marcin w 1748 odcinku "M jak miłość" wpadnie na trop prawdziwego ojca dziecka. Jak do tego dojdzie?

"M jak miłość" odcinek 1748 - wtorek, 10.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1748 odcinku "M jak miłość" dzięki Marcinowi zażegnany zostanie konflikt w małżeństwie jego brata. Wszystko zacznie się od tego, że kiedy Olek z Anetą ruszą na ślub Kasi (Paulina Lasota) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski), w domu Chodakowskich pojawi się niejaka Paula. Kobieta wyzna Marcinowi, że szuka Olka, bo jest on ojcem jej syna. Chłopiec będzie pilnie potrzebował krwi biologicznego taty, bo musi przejść poważną operację. Kiedy detektyw zadzwoni do brata telefon odbierze Aneta... 

I tak w 1748 odcinku "M jak miłość" dojdzie do strasznej awantury w małżeństwie lekarzy, tuż przed ślubem przyjaciół. Olek będzie się zarzekał, że nie ma takiej możliwości, aby on był ojcem, czego Aneta mu nie daruje. 

Wyobraźcie sobie, że Borys będzie miał braciszka! - wściekła Chodakowska oznajmi Kasi i Kubie tuż przed złożeniem przez nich przysięgi małżeńskiej.

- Gratulacje, kochani... 

Dzięki, ale tylko Olkowi się należą! - warknie Aneta.

- Bzdura! Nie mam z tym nic wspólnego... - Olek będzie się zapierał.

Na szczęście w 1748 odcinku "M jak miłość" Marcin zaufa bratu i natychmiast zacznie szukać faktycznego ojca dziecka. Olek będzie twierdził, że nigdy nie spał z Paulą i okaże się, że mówił prawdę! Detektyw natychmiast zadzwoni do Olka, że "zguba" się znalazła i prawdziwy ojciec chłopca pomoże dziecku w operacji. 

Tym samym w 1748 odcinku "M jak miłość" Marcin uratuje nie tylko humory świadków na ślubie, ale zapewne małżeństwo Chodakowskich. Aneta raczej nie zapomniałaby mężowi, że ukrył przed nią coś tak ważnego jak ojcostwo nieślubnego syna. 

Nie przegap: M jak miłość. To Rotkiewicz raz na zawsze wygoni Julię z serialu! Psychopatka nie będzie miała już dokąd wracać po kompromitacji

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Najnowsze