M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1748: Iza oszaleje do reszty! Pozwoli Radkowi odebrać Marcinowi dzieci?!

W 1748 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) do reszty straci rozum! Kiedy Radek (Philippe Tłokiński) wpadnie na pomysł, aby zabrać Marcinowi Mikołaj Roznerski) dzieci, ona na to przystanie! Co więcej, sama zacznie namawiać męża, aby się na to zgodził. Czy Iza nigdy nie zrozumie, że dla dzieci jej zdrada i rozwód rodziców to najgorsza rzecz na świecie? Sprawdź, co będzie wyprawiała Chodakowska w 1748 odcinku "M jak miłość" i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1748 - wtorek, 10.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1748 odcinku "M jak miłość" Radek będzie nastawał na Izę, aby zabrali Marcinowi dzieci. Kochanek Chodakowskiej będzie tak przywiązany do swojego "genialnego" pomysłu, że postanowi sam rozmówić się z ojcem Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska). Jaka będzie reakcja Izy na to wszystko? Wybierze się do męża aż dwa razy, aby spróbować go do tego namówić!

Iza w 1748 odcinku "M jak miłość" najpierw poprosi męża, aby oddal im dzieci na wakacyjny wyjazd nad morze. Byłby to dla nich długi miesiąc bez taty, za to z kochankiem matki. Marcin nie będzie chciał się na to zgodzić, ale ona nie odpuści. 

Kiedy Iza w 1748 odcinku "M jak miłość" wróci do domu, aby przekazać Radkowi złe dla niego wieści, on wpadnie na pomysł, że sam porozmawia z Marcinem. Chodakowska zorientuje się, że  to może się źle skończyć, dla ich planu, więc postanowi jeszcze raz wybrać się e tej sprawie do męża. 

Tymczasem u Marcina w 1748 odcinku "M jak miłość" będzie Kama (Michalina Sosna), która zwierzy się detektywowi, że spowodowała kalectwo swojej siostry Ani. Iza wparuje do mieszkania męża i nie zważając na nic zacznie go znów namawiać na wakacje dzieci z jej kochankiem. 

Czy Marcin ostatecznie ulegnie żonie w 1748 odcinku "M jak miłość" i zgodzi się na pomysł Radka? Przekonamy się już  10.10 o stałej porze w TVP2.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1745: Wielkie szczęście Magdy i Andrzeja w siedlisku pryśnie w sekundę - ZDJĘCIA

M jak miłość. Maja i Szymek dowiedzą się o romansie Izy i Radka. Nie zrozumieją, dlaczego mama ich zostawiła
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze