M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1747: Wściekła Barbara ustawi Marysię i Artura do pionu ! Nie ukryją przed nią niczego - ZDJĘCIA

W 1747 odcinku "M jak miłość" dojdzie do wielkiej awantury w domu Mostowiaków. Co szczególnie szokujące, nerwowo nie wytrzyma sama Barbara (Teresa Lipowska), która nieźle rozprawi się z Marysią (Małgorzata Pieńkowska) i Arturem (Robert Moskwa)! Ostatni raz tak wściekła Barbarę widzieliśmy, kiedy na jaw wyszło, że Ula (Iga Krefft) ją oszukała i wybrała emigrację. O co pójdzie tym razem w 1747 odcinku "M jak miłość"? Czy Mostowiakowej uda się przywrócić spokój w rodzinie, czy raczej to dopiero początek burzy, jaka rozpęta się w jej domu w Grabinie? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1747 - poniedziałek, 9.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1747 odcinku "M jak miłość" Barbara nie wytrzyma nerwowo. To rzadkie u Mostowiakowej, która ma już swoje lata i powinna dbać o zdrowie. W dodatku osobami, które wyprowadzą ją z równowagi będą jej rodzinni medycy - Marysia i Artur! Okazuj się, ze Rogowscy będą próbowali zataić przed mamą bardzo ważne zmiany, których z nią nie skonsultują! Do czego to doprowadzi?

W W 1747 odcinku "M jak miłość" do domu wróci załamany Bartek (Arkadiusz Smoleński). Lisiecki nie będzie wiedział, jak ma teraz żyć, odkąd Ula porzuciła go, zabrała mu Kalinkę (Oliwia Kępka) i wyjechała do obcego miasta w Australii. Barbara będzie bardzo smutna z tego powodu, ale wcale nie dlatego wpadnie w furię! Do tego wszystkiego dołożą się Rogowscy.

- Ja jestem twardsza, niż się wam wydaje - pouczy Marysię i Artura Barbara. - Nie życzę sobie, aby w moim domu ukrywano przede mną sprawy dotyczące mojej rodziny! - doda wściekła Mostowiakowa. 

Czy w 1747 odcinku "M jak miłość" na jaw wyjdzie, że Artur zamierza porzucić rodzinę i wyjechać do nowej pracy w stolicy? A może będzie chodziło o Basię (Karina Woźniak) i jej przeprowadzkę do nowej szkoły? A może jednak Marysia spróbuje ukryć przed mamą, że jednak chodzi o Bartka, który wda się w bójkę i trafi za kratki? Przekonamy się już w poniedziałek, 2.10 o stałej porze w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1749: Ostateczne rozstanie Rogowskich. Artur podejmie decyzję o wyjeździe do Warszawy

M jak miłość, odcinek 1745: Wybuch Kingi! Wyładuje się na dzieciach
Najnowsze