M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1747: Nawet Marysia nie powstrzyma tragedii w Grabinie! Agresywny Daniel zmanipuluje dwie kobiety i to się źle skończy! - ZDJĘCIA

W 1747 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zrozumie, że jej sąsiad Daniel (Paweł Prokopczuk) to agresywny i niebezpieczny typ, więc spróbuje zapobiec najgorszemu. Najpierw Rogowska postara się przemówić do rozsądku swojej przyjaciółce Mai (Ewa Tucholska). Ale Marysia w 1747 odcinku "M jak miłość" nie doceni przeciwnika! Daniel sprytnie wkradnie się nie tylko w łaski Mai, ale uda mu się zmanipulować nawet Ewę Kalinowską (Anna Kerth)! Jaka tragedia czeka Grabinę?!

"M jak miłość" odcinek 1747 - poniedziałek, 9.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1747 odcinku "M jak miłość" Rogowska postanowi ostrzec Maję przed Danielem. Marysia zauważy, że jej przyjaciółka mocno zbliżyła się do sąsiada i uzna, że "wpadla, jak śliwka w kompot". Rogowska, która zwykle nieproszona nie wtrąca się w nieswoje sprawy i z oddali obserwuje rozwój wydarzeń, tym razem zainterweniuje.

Marysia w 1747 odcinku "M jak miłość" stanowczo odradzi Mai związek z Danielem. Rogowska jasno powie - choć w łagodnych słowach - że sąsiad może on poważne mieć tendencje do przemocy. Łaniewska jednak, nie posłucha rady przyjaciółki...

Maja w w 1747 odcinku "M jak miłość" jeszcze bardziej zbliży się do sąsiada. Trzeba przyznać, że Daniel rozegra to po mistrzowsku. Sąsiad wyzna Łaniewskiej, że czuje się samotny... Po raz kolejny pomoże też  Mai w opiece nad schorowaną matką. Ale na tym nie skończą się działania Daniela. On przekona do siebie nawet Kalinowską, którą dopiero co chciał zabić! 

Ewa w w 1747 odcinku "M jak miłość" również zdecyduje się zaufać Danielowi. Kalinowska, znana z tego, że sama jest mistrzynią manipulacji, da się tak omotać mścicielowi, że wybaczy mu nękanie i napad! A na dowód tego, Ewa zrezygnuje z policyjnej ochrony i zawiadomi Staszka (Sławomir Holland), że sprawa nękania została już wyjaśniona.

W ten sposób aż dwie kobiety w "M jak miłość" wystawią się na potencjalny atak agresywnego Daniela. Czy dojdzie do wielkiej tragedii w Grabinie?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1745: Żałosny koniec Julii Malickiej. Policja uzna Andrzeja za niewinnego, a Werner odkryje prawdę, że psycholka sama wszystko nakręciła - ZDJĘCIA

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie tragiczną śmiercią z rąk mściciela?
Najnowsze