M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1747: Bartek odbierze Uli Kalinkę?! Nie odda podłej żonie córki Andrzejka i Marzenki - ZDJĘCIA

W 1747 odcinku "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) powrocie do Grabiny zacznie rozmyślać, jak wyrwać Kalinkę (Oliwia Kępka) z rąk nieodpowiedzialnej Uli (Iga Krefft). Będziemy już wiedzieli, że Lisiecka zniknęła w Australii razem z córką Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) i jej mąż nie ma z nimi kontaktu. W 1747 odcinku "M jak miłość" Bartek zacznie szukać rozwiązania tej dramatycznej sytuacji. Czy Lisiecki odbierze niestabilnej Uli dziecko swojego brata? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1747 - poniedziałek, 9.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1747 odcinku "M jak miłość" Bartek zacznie szukać ratunku dla małej Kalinki. Odcinek wcześniej Marysia dowie się od Natalki (Marcjanna Lelek), że Lisiecka wywiozła gdzieś dziecko w głąb Australii. Początkowo Bartek bęzie tym faktem załamany, ale na szczęście otrząśnie się i przejdzie do działania. Czy uda mu się wyrwać Kalinkę z rąk niestabilnej Uli?

Bartek w 1747 odcinku "M jak miłość" najpierw uda się po radę do Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski). Nie wiadomo, co sadownicy ustalą, ale chyba jeszcze nie znajdą rozwiązania, bo Lisiecki uda się po pomoc do podłej siostry Marzenki. Jak pamiętamy, to właśnie Beata (Izabela Warykiewicz) była zdolna do najgorszych podłości, aby zabrać Lisieckim dziecko dla własnych celów. Czy teraz stanie po stronie Bartka?

Jeżeli tak, Bartek w 1747 odcinku "M jak miłość" znajdzie sposób na odebranie żonie dziecka. W końcu tu chodzi o dobro Kalinki, więc Lisiecki nie będzie miał raczej oporów, aby odebrać córkę brata żonie. Jak tego dokona? Przekonamy się śledząc wątek!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1748: Marcin znajdzie prawdziwego ojca syna Olka! Chodakowski nawet nie spał z Paulą

M jak miłość. Nowy ksiądz w Grabinie. Wejdzie w konflikt z Kisielową
Listen on Spreaker.
Najnowsze