M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1746: Nowy ksiądz w Grabinie to bandyta?! Skandal u Mostowiaków w biały dzień - ZDJĘCIA

W 1746 odcinku "M jak miłość" do parafii Lipnicy przyjedzie nowy wikary Grzegorz (Paweł Janyst). Młody ksiądz natychmiast po pojawieniu się zostanie oskarżony o to, że jest bandytą! W tym czasie ktoś zacznie kraść znicze z miejscowego cmentarza i podejrzenie padnie właśnie na nowego księdza. Rozpęta się wielka afera, która w 1746 odcinku "M jak miłość" dotrze nawet do Mostowiaków! Czy słusznie? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1746 - wtorek, 3.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1746 odcinku "M jak miłość" wybuchnie wielka afera. Przez Grabinę poniesie się wieść, że nowy ksiądz to zwyczajny bandyta! Wikary Grzegorz z miejsca wpakuje się w poważne tarapaty, a nowiny szybko dotrą do Mostowiaków. Do tej pory ksiądz parafii w Lipnicy jawił się wszyst5kim jako ostoja mądrości i spokoju. Czy wraz z przyjazdem ojca Grzegorza to się zmieni?

W Grabinie w 1746 odcinku "M jak miłość" zacznie grasować złodziej. Oczywiście jest osoba, która nie będzie czekać na działania policji i sama zacznie poszukiwać przestępcy. Tak sołtys Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) wpadnie na trop wikarego Grzegorza...

Pech będzie chciał, że ksiądz Grzegorz w 1746 odcinku "M jak miłość" rozpocznie pracę w parafii w Lipnicy. To on będzie świadkiem, jak czyhająca na złodzieja zniczy Kisielowa zaatakuje niewinnego konserwatora dzwonnicy. Później zaś uzna, że to właśnie młody księdza jest bandytą. 

Kisielowa jak zwykle w 1746 odcinku "M jak miłość" rozpęta aferę na całą Grabinę, aż wieści dotrą do Mostowiaków. Ale na szczęście młody wikary okaże się niewinnym człowiekiem, tyle że mającym wielkiego pecha do pakowania się w tarapaty. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1746: Dramat u Mostowiaków. Załamana Barbara poszuka ratunku u księdza. Pozostanie już tylko modlitwa za wnuczkę - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze

Materiał sponsorowany