M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1746: Kisielowa zaatakuje kleryka Grzegorza! Weźmie go za złodzieja - ZDJĘCIA

2023-09-15 11:37

W 1746 odcinku "M jak miłość" Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) zaangażuje się w kolejną kryminalną sprawę w Grabinie. Pani sołtys osobiście zajmie się sprawą znikających zniczy z cmentarza i postanowi złapać złodzieja na własną rękę, bez pomocy policji, co oczywiście nie skończy się dobrze. A to dlatego, że w 1746 odcinku "M jak miłość" Zosia najpierw złapie niewinnego człowieka, a następnie zaatakuje kleryka Grzegorza (Paweł Janyst), który dopiero co zacznie na wsi swoje praktyki! I zapamięta je do końca życia! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1746 - wtorek, 3.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1746 odcinku "M jak miłość" w Grabinie znów zrobi się niebezpiecznie, ale oczywiście pani sołtys nie zostawi swoich mieszkańców na pastwę losu. Kisielowa osobiście zaangażuje się w kolejne śledztwo i nie będzie czekać na pomoc policji, która w jej ocenie niewiele zdziała. Tym bardziej, że w grę wejdzie poważna sprawa, gdyż z miejscowego cmentarza zaczną ginąć znicze! Oczywiście, Zosia nie pozwoli, aby złodziej pozostał bezkarny, szczególnie, że będzie kradł w miejscu świętym! I w 1746 odcinku "M jak miłość" postanowi zaczaić się na złodzieja i złapać go przy pomocy męża Roberta (Krzysztof Tyniec) i grabarza Leona (Dariusz Toczek)! A to z kolei znów nie skończy się najlepiej...

Wszystko przez to, że w 1746 odcinku "M jak miłość" pierwszym podejrzanym stanie się konserwator dzwonnicy! Oczywiście, mężczyzna będzie niewinny, ale i tak trafi na celownik pani sołtys. A gdy okaże się, to jednak nie on jest złodziejem, to trójka nieustraszonych muszkieterów rozpocznie kolejne poszukiwania i szybko znajdzie kolejnego podejrzanego, którym okaże się nowy kleryk! W 1746 odcinku "M jak miłość" Kisielowa, Żak i Leon zastawią pułapkę na Grzegorza, który dopiero co przyjedzie do Grabiny i zacznie tam swoje praktyki, a już spotka go taka "niespodzianka". Duchowny wpadnie w udawany grób, a Kisielowa z przerażeniem odkryje, że upolowała kleryka!

Oczywiście, w 1746 odcinku "M jak miłość" Grzegorz również nie okaże się złodziejem zniczy, ale przez swojego pecha nie zdoła się uchronić przed pułapką Zosi, Roberta i Leona. Kleryk zacznie swoje praktyki w Grabinie z przytupem i da się zapamiętać nie tylko Barbarze (Teresa Lipowska) i księdzu (Maciej Damięcki), przed którymi ośmieszy się już na wejściu, ale również i pani sołtys! W 1746 odcinku "M jak miłość" detektywi puszczą Grzegorza wolno, ale czy uda im się odnaleźć prawdziwego złodzieja? A może tą sprawę przejmie jednak miejscowa policja? Czy bandyta trafi tam, gdzie jego miejsce? Tego dowiemy się już niebawem!

M jak miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Piotrek będzie umierał na oczach Kingi! Zaręczyny Jagody i Tadeusza
Najnowsze