M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1745: Sylwia zniszczy Andrzeja! Niewinny Budzyński straci wszystko - ZDJĘCIA

2023-09-14 13:28

W 1745 odcinku "M jak miłość" Budzyński (Krystian Wieczorek) będzie skończony nie tylko jako prawnik, ale i człowiek! Sylwia (Hanna Kostecka), po nagłym zniknięciu Julii (Marta Chodorowska), rozpocznie nagonkę na Andrzeja, którego oczerni nie tylko w środowisku prawniczym, ale i mediach! W 1745 odcinku "M jak miłość" Kostecka zamieni życie niewinnego Budzyńskiego w prawdziwe piekło. I choć z każdej strony usłyszy, aby wreszcie zaprzestała swoich praktyk, to ona nie będzie miała zamiaru kończyć! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1745 - poniedziałek, 2.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1745 odcinku "M jak miłość" Sylwia zamieni życie Andrzeja w koszmar! Kostecka poczuje się osamotniona w walce o odnalezienie zaginionej Malickiej, która sfinguje swoją śmierć, a następnie wyjedzie do Włoch, gdzie będzie się ukrywać. Oczywiście, przyjaciółka Julii nie będzie miała pojęcia o jej chorym planie, dlatego zrobi wszystko, aby ukarać sprawę jej nagłego zniknięcia. Szczególnie, że Sylwia nie będzie miała żadnych wątpliwości, że jest nim Andrzej, który rzekomo od dłuższego czasu groził i nękał Julię. A sytuację dodatkowo pogorszy fakt, że Kostecka znajdzie w domu Malickiej szalik Budzyńskiego, który jej przyjaciółka podrzuci na miejsce zbrodni! Wówczas dla Andrzeja już wszystko się skomplikuje, a w 1745 odcinku "M jak miłość" będzie musiał jeszcze mierzyć się ze skutkami ataków prawniczki!

W 1745 odcinku "M jak miłość" Budzyński ostro odczuje konsekwencje afery, związanej ze zniknięciem Malickiej! Przede wszystkim dlatego, że Kostecka zaalarmuje o całej sprawie nie tylko środowisko prawnicze, ale również i media, przez co portale zaczną rozpisywać się o jego domniemanym udziale w zniknięciu byłej kochanki. To sprawi, że od kancelarii Budzyńskiego i Wernera (Jacek Kopczyński) zaczną odchodzić kolejni klienci, przez co jej przyszłość zawiśnie na włosku. W 1745 odcinku "M jak miłość" sytuacja kancelarii, jak i samego Andrzeja, będzie tak beznadziejna, że w obronie prawnika stanie nie tylko rodzina i przyjaciele, ale również konkurencja i sama policja, a wszystko to, aby powstrzymać Sylwię!

W 1745 odcinku "M jak miłość" Rotkiewicz (Aleksandar Milicević) wezwie Kostecką na poważną rozmowę. Szczególnie, że szef sam stanie się świadkiem jak Sylwia rozmawia z mediami, przez co nie będzie miał żadnych wątpliwości, że to właśnie ona rozpoczęła medialną nagonkę na jej kolegę. I choć Rotkiewicz sam doniesie na Andrzeja policji, to mimo wszystko nie uwierzy w jego winę i niezwłocznie każe Kosteckiej zaprzestać go oczerniać!

- Bardzo bym chciał, aby pani nie rozmawiała o tej bardzo delikatnej sprawie z prasą - zażąda Rotkiewicz.

Jednak w 1745 odcinku "M jak miłość" w obronie Andrzeja stanie nie tylko Rotkiewicz, ale i Werner! Adam w końcu stanie na wysokości zadania i postanowi rozmówić się ze swoją kochanką, dając jej jasno do zrozumienia, że padła ofiarą manipulacji Julii! Tym bardziej, że nie będzie miał żadnych wątpliwości, że Budzyński od dłuższego czasu nie utrzymywał żadnych kontaktów z Malicką, więc nie mógł nic jej zrobić! A jej zachowanie nie spodoba się również podkomisarzowi Ziębie (Cezary Jankowski), gdy odkryje, że to właśnie ona doniosła o całej sprawie mediom, a przy okazji zdradziła im szczegóły dochodzenia. Nie mówiąc już o tym, że zmieniła życie niewinnego Andrzeja w piekło, ale to akurat najmniej będzie ją z tego wszystkiego ruszać! A to dlatego, że wciąż będzie święcie przekonana, że to Budzyński jest winien zaginięcia przyjaciółki i musi za to zapłacić!

M jak miłość. Julia po ucieczce do Włoch przepadnie! Tego nikt się po niej nie spodziewa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze