M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1744: Publiczna kompromitacja Radka! Marcin przyłapie go na kłamstwie i zapomni języka w gębie – ZDJĘCIA

W 1744 odcinku "M jak miłość" zobaczymy jak Radek (Philippe Tłokiński) kompletnie się kompromituje i to publicznie. Przy "rodzinnym" obiedzie z dziećmi, na który Iza (Adriana Kalska) namówi Marcina (Mikołaj Roznerski) cała prawda o jej kochanku wyjdzie na jaw! To zwykły pozer i oszust! Marcin w 1744 odcinku "M jak miłość" załatwi go jednym pytaniem, a Radek "zapomni języka w gębie"! Na czym wpadnie kochanek Izy? Sprawdź i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1744 - wtorek, .2023, 26.09 o godz. 20.55 w TVP2

W 1744 odcinku "M jak miłość" Iza zastrzeli rodzinę nowym pomysłem. Zdradziecka żona Marcina namówi go na wspólny obiad z dziećmi i z Radkiem. Cała piątka wybierze się na pizzę, a Marcin spełni wolę Izy i postanowi dla jej kochanka być miły. Plan będzie taki, że Szymek i Maja lepiej poczują się w towarzystwie kochanka mamy, kiedy zobaczą, że ich tata go akceptuje. Tyle, że Iza nie będzie miała pojęcia, że jej kochaś skompromituje się już na pierwszym pytaniu jej męża!

- Podobno interesujesz się ligą piłkarską? - zapyta Marcin Radka w w 1744 odcinku "M jak miłość". 

Radkowi w tym momencie 1744 odcinku "M jak miłość" dosłownie zabraknie słów! Wprawdzie będzie próbował coś wydukać, ale nie wyjdzie mu to. Czyżby jego zainteresowania też były nieprawdą?

- W ten weekend jest chyba koniec sezonu? - będzie dalej pytał Chodakowski.

- Tato, dopiero za dwa tygodnie - wtrąci się Szymek, który naprawdę wie już sporo o piłce nożnej. 

- Naprawdę? Niemożliwe - zdziwi się Marcin. 

- Szymek ma rację, mam kilka biletów na mecze ostatniej kolejki - Radek od razu spróbuje przekupić Szymka. 

- Serio? - zapyta nieufnie najmłodszy Chodakowski. 

- No, kiedyś sam trochę kopałem - zacznie snuć opowiastkę Radek. 

Czy podczas "rodzinnego" obiadku w 1744 odcinku "M jak miłość" zaczną wychodzić na jaw oszustwa Radka? Czy kochanek Izy tworzy jakąś historię na swój temat, która w żadnym punkcie nie jest prawdziwa?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1745: Werner wpadnie na trop oszustwa Julii! Wszyscy śmiali się z Adasia, a teraz pokaże psychopatce, gdzie raki zimują - ZDJĘCIA

M jak miłość. Maja i Szymek dowiedzą się o romansie Izy i Radka. Nie zrozumieją, dlaczego mama ich zostawiła
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze