M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1744: Pierwsze spotkanie Marcina z siostrą Kamy. Uratuje śliczną Anię i od razu ją w sobie rozkocha - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-09-26 20:44

W 1744 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) pozna Anię (Alina Szczegielniak), młodszą siostrę Kamy (Michalina Sosna), która od pierwszego wejrzenia zrobi na nim duże wrażenie! W dramatycznych okolicznościach Chodakowski uratuje niepełnosprawną dziewczynę po wypadku w parku. Jedno spojrzenie podczas tego spotkania wystarczy, by serce Ani zabiło mocniej. Przeznaczeni połączy Marcina z siostrą Kamy w 1744 odcinku "M jak miłość" w dniu, w którym Chodakowski odtrąci tancerkę erotyczną po kolejnej szalonej nocy. Tak zacznie się wojna sióstr o Marcina! Zobacz WIDEO z tych scen z 1744 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1744 - wtorek, 26.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Pierwsze spotkanie Marcina i Ani w 1744 odcinku "M jak miłość" dla obojga będzie sporym przeżyciem, zwiastującym nie tylko początek dłuższej znajomości, ale także uczucia, które wpłynie na ich dalsze losy. Podczas kolejnego śledztwa Chodakowski i Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) będą prowadzili obserwację podejrzanego dilera w parku. Gdy detektywi ruszą za nim w pościg, wydarzy się wypadek, którego ofiarą będzie Ania, młodsza siostra Kamy. Bandyta potrąci niepełnosprawną, poruszającą się o kulach dziewczynę. Ania upadnie na ziemię, dozna poważnego urazu i nie będzie w stanie sama się podnieść.

Marcin niczym bohater w 1744 odcinku "M jak miłość" weźmie Anię na ręce, a wcześniej pośle jej tak czarujące spojrzenie, że nie będzie w stanie myśleć o niczym innym. Oczywiście ani Marcin, ani tym bardziej Ania nie będą mieli pojęcia, że łączy ich znacznie więcej, że jej siostra Kama pomaga Chodakowskiemu wyjść z psychicznego dołka po rozstaniu z Izą (Adriana Kalska).

Na krótko przed wypadkiem Ani w 1744 odcinku "M jak miłość" Marcin znów obudzi się w mieszkaniu Kamy po szalonej nocy. Nie wiedząc, że w jednym z pokoi tancerka erotyczna ukrywa przed nim niepełnosprawna siostrę. Kama spróbuje zbliżyć się do Marcina jeszcze bardziej, lecz teraz to on ją odtrąci. Nie będzie chciał nawet jej pocałować. Co prawda Kama obróci wszystko w żart, ale będzie jej przykro, że Marcin cały czas trzyma ją na dystans.

Ania po wypadku w 1744 odcinku "M jak miłość" będzie przekonana, że poznała odpowiedniego faceta. Zresztą sama Kama utwierdzi młodszą siostrę w przeświadczeniu, że się zakocha i będzie szczęśliwa, mimo niepełnosprawności. 

M jak miłość. Marcin przy Kamie zapomni o Izie. Zakocha się w nim też jej siostra
M jak miłość odcinek 1744 ZWIASTUN. Marcin uratuje siostrę Kamy. Zakocha się od pierwszego wejrzenia!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze