M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1744: Marcin wyrzuci do śmieci wezwanie na rozprawę rozwodową! Co na to Iza?

Marcin (Mikołaj Roznerski) w 1744 odcinku "M jak miłość" dostanie wezwanie do sądu na pierwszą rozprawę rozwodową. Chodakowski załamie się, kiedy zobaczy czarno na białym, że jego małżeństwo z Izą (Adriana Kalska) naprawdę dobiega końca. Przez długi czas w 1744 odcinku "M jak miłość" Marcin będzie nosił przy sobie ten papier, nie do końca wiedząc co z nim zrobić. Kiedy jednak dotrze do domu po prostu go zniszczy! Jak zareaguje na to zajęta Radkiem (Philippe Tłokiński) zdradziecka Iza?

"M jak miłość" odcinek 1744 - wtorek, 26.2023, 26.09 o godz. 20.55 w TVP2

W 1744 odcinku "M jak miłość" Marcin odbierze pierwsze wezwanie na rozprawę rozwodową. Niby będzie już o tym wiedział, że sprawa się już toczy, niby już ustalił warunki rozstania z żoną. Ale kiedy zobaczy na własne oczy, że to się dzieje naprawdę, załamie się. Detektyw Chodakowski będzie mocno zajęty sprawami zawodowymi i razem z Jakubem spróbuje dopaść narkotykowego dilera. Kiedy jednak Marcin dotrze do pustego domu, wściekłość znów go dopadnie. 

Najpierw w 1744 odcinku "M jak miłość" jak Marcin niecierpliwie zacznie czytać na ulicy dokument z sądu. Widzowie też zobaczą treść tego pisma, a detektyw przeczyta to na głos. "Sąd rejonowy w Warszawie zawiadamia, że dnia 06.06.2023 w Warszawie na ul. Smoleńskiej odbędzie się sprawa rozwodowa z powództwa Izabeli Chodakowskiej. Stawiennictwo pana na rozprawie jest obowiązkowe"

Marcin w 1744 odcinku "M jak miłość" schowa dokument do kieszeni i zajmie się ściganiem niebezpiecznego dilera. Kiedy jednak dotrze do domu wyjmie papier po raz drugi i wpadnie w prawdziwą złość. Dokument zostanie przez Marcina zmięty i wyrzucony do śmieci. Co to oznacza, dla Izy? Jaka będzie jej reakcja? Zobaczymy już we wtorek, 26.10 o stałej porze w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1745: Werner wpadnie na trop oszustwa Julii! Wszyscy śmiali się z Adasia, a teraz pokaże psychopatce, gdzie raki zimują - ZDJĘCIA

M jak miłość. Maja i Szymek dowiedzą się o romansie Izy i Radka. Nie zrozumieją, dlaczego mama ich zostawiła
Listen on Spreaker.
Najnowsze