M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1743: Przystojniak Mateusz wróci do Lilki na weselu nowej siostry. Była żona Mostowiaka od razu za nim poleci - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-25 22:11

Mateusz (Krystian Domagała) wróci do "M jak miłość" w 1743 odcinku, ale będzie jeszcze przystojniejszy niż podczas ostatniej wizyty w Grabinie! Młodego Mostowiaka odmieni mundur żołnierza! Ponad rok Mateusz spędził na statku, lecz teraz odnajdzie nowe powołanie i wstąpi do wojska. Błyskawicznie szkolenie, żołnierska przysięga odmienią Mateusza, który jednak w 1743 odcinku "M jak miłość" zapragnie wrócić do Grabiny. Nie nie tak do babci Barbary (Teresa Lipowska), ale do Lilki (Monika Mielnicka). I to na weselu jej nowej siostry. Powrót Mateusza połączy go znów z Lilką? Zobacz to na ZDJĘCIACH.

"M jak miłość" odcinek 1743 - poniedziałek, 25.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Odmieniony Mateusz Mostowiak w 1743 odcinku "M jak miłość" znów przyjedzie do Grabiny! I tak jak poprzednim razem, blisko rok temu, nikogo wcześniej nie uprzedzi, że wróci do Grabiny, do rodzinnego domu. Mało tego, nikt oprócz Artura Rogowskiego (Robert Moskwa) nie będzie wiedział, że Mateusz nie jest już marynarzem, że został żołnierzem i kilka miesięcy temu wstąpił do wojska w tak niespokojnych czasach.

Barbara domyśli się dlaczego Mateusz został żołnierzem

Nic dziwnego, że w 1743 odcinku "M jak miłość" Barbara będzie pełna obaw o wnuka. Strach seniorki rodu Mostowiaków spotęguje odkrycie z jakiego jeszcze powodu tak nagle Mateusz zapragnąć służyć w armii polskiej. Rogowski uzna, że Mateusz podjął słuszną, bardzo przemyślaną decyzję, że odbywa dobrowolną, zasadniczą służbę wojskową, lecz Barbara spojrzy na to inaczej. - Chyba wiem, co go do tego skłoniło... - powie Arturowi.

Wszystko stanie się jasne w 1743 odcinku "M jak miłość" na weselu nowe siostry Lilki, Jagody (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski). Lilka, jako córka Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura), żony Staszka Popławskiego (Sławomir Holland), będzie jednym z gości na przyjęciu weselnym. Przybędzie tak też Mateusz w stroju żołnierza, który przywiezie Barbarę.

Czy Mateusz i Lilka będą jeszcze razem?

Była żona Mostowiaka w 1743 odcinku "M jak miłość" nie będzie mogła oderwać od niego wzroku. Chociaż podczas wesela Mateusz nagle wyjdzie, bo będzie się śpieszył na autobus do jednostki wojskowej, Lilka poleci za nim na przystanek. - Mateusz! - krzyknie za ukochanym, który nagle się zatrzyma. - Uważaj na siebie... Proszę... - powie Lilka z troską w głosie. - Ty też - odpowie Mostowiak.

Tylko tyle i aż tyle, bo zaraz potem w 1743 odcinku "M jak miłość" tęsknym wzrokiem Mateusz będzie patrzył na odchodzącą Lilkę. A później przeglądał w telefonie zdjęcia byłej żony, która go zdradziła i porzuciła, a którą wciąż bardzo kocha. Można więc przypuszczać, że Mateusz i Lilka wrócą jeszcze do siebie, że skoro Mostowiak zostanie w Polsce w wojsku,to historia ich miłości będzie miała ciąg dalszy.

M jak miłość odcinek 1743 ZWIASTUN. Ola zniszczy ślub Jagody i Tadeusza? Daniel zaatakuje Ewę!
M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Najnowsze