M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1743: Ostatnie pożegnanie Mateusza i Lilki. Była żona Mostowiaka zaleje się łzami - ZDJĘCIA

W 1743 odcinku "M jak miłość" do Grabiny wróci Mateusz (Krystian Domagała). Młody Mostowiak bardzo się zmieni. Ze skrzywdzonego przez Lilkę (Monika Mielnicka) chłopaka nie będzie już ani śladu! Mateusz przyjedzie w pełnym mundurze, bo jak się okazuje w międzyczasie postanowił zostać zawodowym żołnierzem. Takiego byłego męża spotka Lilka i na jego widok dosłownie zaniemówi. Wygląda na to, że w 1743 odcinku "M jak miłość" młody Mostowiak i Banachówna będą widzieli się po raz ostatni. Ale tym razem to nie Mateusz będzie płakał... Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1743 - poniedziałek, 25.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Mateusz i Lilka w "M jak miłość" zapowiadali się razem na wspaniałą parę, która godnie pociągnie ród Mostowiaków. Niestety nic nie poszło zgodnie z planem. Choć Mateusz dwoił się i troił, aby jego ukochanej żonie niczego nie brakowało, ona podczas pierwszej okazji zdradziła go z milionerem. Ponieważ Banachówna za nic na świecie nie chciała do męża wróci i odleciała z Ethanem w świat, Mateuszowi świat się zawalił. Mostowiak prawie się zabił, ale na szczęście zaciągnął się na statek i wyjechał z Grabiny. 

Podczas ostatniego powrotu do domu w "M jak miłość" Mateusz bardzo źle zniósł spotkanie z Lilką. Ukochany wnuk Barbary tak cierpiał, że nie wytrzymał za długo w Grabinie i znów uciekł w nieznany rejs. W 1743 odcinku serialu jednak wróci i zupełnie inaczej zareaguje na widok niewiernej, byłej żony.

W 1743 odcinku "M jak miłość" zobaczymy najpewniej ostateczne pożegnanie Mateusza i Lilki. Do ich spotkania znów dojdzie przypadkiem w Grabinie, ale tym razem to nie Mostowiak będzie miał łzy w oczach!

- Uwa żaj na siebie - wydusi z siebie Lilka ze zbolałą miną. 

- Ty też - odpowie jej Mateusz śmiało patrząc prosto w oczy. 

Nie przegap: M jak miłość. Podła Iza pożałuje, że rzuciła Marcina kiedy zobaczy go z Kamą. Zdradzieckiej żonie zostaną tylko wspomnienia - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Najnowsze