M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1743: Ola oszaleje z wściekłości na ślubie Tadeusza i Jagody. To z nią miał się żenić. Szykuje się zemsta

Ola w "M jak miłość" zniszczyła swoją szansę, aby stanąć obok Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) na ślubnym kobiercu. Podła Ola (Justyna Karłowska) złamała Kiemliczowi serce, bo zapomniała mu powiedzieć, że już jest mężatką. Następnie odrzuciła jego oświadczyny i wróciła do męża. Tadeuszowi pomogła pozbierać się z tego ciosu Jagoda (Katarzyna Kołeczek) i to z nią w 1743 odcinku "M jak miłość" szczęśliwy nareszcie Kiemlicz się ożeni. Ola jednak nie odpuści. Zakradnie się na ich ślub, gdzie wściekła będzie snuła plany zemsty... Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1743 - poniedziałek, 25.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1743 odcinku "M jak miłość" zobaczymy ślub Jagody i Tadeusza. Nie obędzie się bez przeszkód, aż w pewnym momencie Kiemlicz załamie się, że nic z tego nie będzie.  Jagoda doda jednak otuchy narzeczonemu i wszystko zakończy się szczęśliwie. Tyle, że nie nie będzie miał pojęcia, że na tyłach tej uroczystości czai się oszalałą z wściekłości Ola!

Niedoszła narzeczona Tadeusza w 1743 odcinku "M jak miłość" podczas jego ślubu z Jagodą ukryje się tak, że nikt jej nie zauważy. Za to widzowie zobaczą wściekłą twarz Oli, na której wymalowana będzie chęć zemsty. 

Czy Ola w "M jak miłość" pójdzie w ślady psychopatki Julii i zechce zniszczyć Tadeuszowi z trudem odbudowane życie? Przekonamy się śledząc wątek w kolejnych odcinkach w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość. Andrzej nareszcie zrozumie, że psycholka Julia cały czas go oszukiwała i zażąda sprawiedliwości - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Julia po ucieczce do Włoch przepadnie! Tego nikt się po niej nie spodziewa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze