M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1742: Piotrek zrozumie, że jest dla Kingi tylko ciężarem. Dramatyczna rozmowa Zduńskich zmieni wszystko - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1742 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) przeżyje koszmarny dramat. Do zawsze dotąd pełnego wigoru Zduńskiego dotrze, że jego dawne życie skończyło się i jest dla Kingi (Katarzyna Cichopek) tylko ciężarem. Wszystko przez zawał Piotrka i długą rekonwalescencję, którą stanowczo zalecili lekarze. W tej atmosferze w 1742 odcinku "M jak miłość" dojdzie do bardzo poważnej rozmowy małżeństwa Zduńskich, która będzie musiała wszystko zmienić. Sprawdź szczegóły i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ.

"M jak miłość" odcinek 1742 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 1742 odcinku "M jak miłość" Piotrek będzie przeżywał wyjątkowo trudne chwile. Zduński już wróci do domu ze szpitala, ale i tak jego życie będzie przypominało codzienność pacjenta. Kinga będzie drżała ze strachu o każdy jego oddech. Trudno więc się dziwić, że pełen wigoru prawnik straci poczucie własnej wartości i zacznie uważać, że stał się dla rodziny ciężarem. 

- Myślę, że w każdym z nas jest takie pierwiastek samodzielności, udowadniania sobie i innym, że damy radę. Te początki na pewno są trudne dla każdego faceta, kiedy jest uzależniony od pomocy innych - ujawnia Marcin Mroczek w "Kulisach M jak miłość". 

- Po co ci taki mąż? Jestem dla ciebie tylko ciężarem - powie Piotrek Kindze w 1742 odcinku "M jak miłość". 

- Kinga przejmuje inicjatywę i nie oczekuje niczego w zamian. Jedyne, to miłości i tego, że Piotr będzie żył - oznajmiła Cichopek w "Kulisach M jak miłość". 

W takim momencie życia Zduńscy zdecydują na poważną rozmowę w 1742 odcinku "M jak miłość". I na pewno zdecydują się na nieodwracalne zmiany, ale wygląda na to, że zaprowadzi ich tylko do czegoś dobrego. 

Nie przegap: M jak miłość. Magda straciła ojca, ale nie będzie długo sama. Znajdzie się osoba, która go jej zastąpi - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Kinga będzie żyła w strachu o każdy oddech Piotrka! Już nigdy nie będzie jak dawniej
Najnowsze

Materiał sponsorowany