M jak miłość

M jak miłość. Magda straciła ojca, ale nie będzie długo sama. Znajdzie się osoba, która go jej zastąpi - ZDJĘCIA, WIDEO

W "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) wpadła w głęboką rozpacz po śmierci ojca. Nic dziwnego, żona Andrzeja (Krystian Wieczorek) miała wyjątkową więź z Wojtkiem Marszałkiem (ś.p. Emilian Kamiński). To tata był jedynym mężczyzną, który nigdy Magdy nie zawiódł. Matka Magdy, Halina (Marta Klubowicz) umarła 14 lat temu, teraz Budzyńska pochowała ojca. Ale żona Andrzeja nie będzie długo sierotą. Znajdzie się w "M jak miłość" osoba, która zastąpi jej i ojca, i matkę! Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Magda w M jak miłość została sierotą. Na szczęście nie na długo!

W 1737 odcinku "M jak miłość" wszyscy płakali po śmierci Wojtka Marszałka. Magda była w tak złym stanie, że Andrzej i Maciek (Franciszek Przanowski) zaczęli się o nią bardzo martwić. Na szczęście Paweł znów stanął na wysokości zadania i znalazł się przy przyjaciółce, która tak bardzo go teraz potrzebuje. Ale to nie Zduński zastąpi Magdzie ojca na resztę życia. 

Przypomnijmy - 14 lat temu Magda w "M jak miłość" straciła matkę. Halina zmarła po długiej i ciężkiej chorobie. Wcześniej jednak rozwiodła się z ojcem Magdy, Wojtkiem Marszałkiem i wyjechała za granicę. Żona Andrzeja rzadko ją wspominała, bo rozstanie rodziców i wyjazd Haliny mocno oddaliły matkę i córkę od siebie. Po latach Andrzej przekazał żonie jedyną pamiątkę po matce, ale to był jeden z nielicznych razów, kiedy w ogóle o niej wspomniano. Teraz Magda straciła ukochanego tatę. Na szczęście jest w jej otoczeniu osobą, która zastąpi jej rodziców!

- Życie pokazuje na kogo można liczyć, życie weryfikuje i pokazuje w najtrudniejszych sytuacjach, kto jest naszym wsparciem, kto jest naszym przyjacielem, kto jest tym filarem w tych tragicznych wydarzeń - tłumaczy Katarzyna Cichopek, serialowa Kinga w "Kulisach M jak miłość". 

- Wsparcie rodziny, mam nadzieję, pozwoli Filarskiej wyjść z tej utraty celu w życiu - tłumaczy grająca Krysię Filarską Hanna Mikuć w "Kulisach M jak miłość". - Magda właśnie teraz staje się jej dzieckiem. Filarska czuje w sobie taką chęć zastąpienia jej ojca - zdradza aktorka. 

Nie przegap: M jak miłość. Iza zdeptała swoje szczęście z Marcinem, teraz za to zapłaci. Nie ma żadnych szans z Radkiem

M jak miłość. Kinga będzie żyła w strachu o każdy oddech Piotrka! Już nigdy nie będzie jak dawniej
Najnowsze