M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1742: Piotrek po zawale zostanie bezrobotny? Werner i Kamil ukryją przed nim prawdę – ZDJĘCIA

W 1742 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek), który z trudem będzie dochodził do siebie po zawale, może z dnia na dzień zostać bez pracy. Ale nie dowie się o tym, bo Werner (Jacek Kopczyński) z Kamilem (Marcin Bosak) okłamią go w żywe oczy! Zduński poczuje się niepotrzebny nikomu i będzie miał jak najgorsze przeczucia, co do swojej przyszłości. Czy afera, która w 1742 odcinku "M jak miłość" dotknie kancelarię Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera przez atak psychopatki, spowoduje, że chory Piotrek wyląduje na bruku? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1742 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1742 odcinku "M jak miłość" Piotrek znajdzie się na skraju załamania nerwowego. Ostawiony od życia w kancelarii i zmuszony do spokojnego, oszczędnego trybu życia, będzie się czuł nikomu niepotrzebny. Smutnego Zduńskiego ominie więc także wielka afera, którą rozkręci Sylwia w mediach przeciwko Andrzejowi po zaginięciu psychopatki Julii (Marta Chodorowska). Czy w jej efekcie Piotrek straci pracę?

Piotrek w 1742 odcinku "M jak miłość" będzie miał świadomość, że stracił kontrolę nad wydarzeniami w swoim życiu. W domu wszyscy będą biegać wokół niego i troszczyć się, aby dosłownie nic nie robił. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) weźmie syna na spacer, ale nie pozwoli mu chodzić za szybko. Przekona go też, że najlepszym teraz dla niego rozwiązaniem jest pobyt w sanatorium. Również koledzy z pracy postanowią Piotrka, dla jego dobra okłamać!

Werner i Kamil w 1742 odcinku "M jak miłość" połączą się z Piotrkiem telefonicznie na kamerce. I podczas gdy w kancelarii bęzie rozgrywało się istne piekło po medialnych doniesieniach o zaangażowaniu Andrzeja w zaginięcie Julii, koledzy okłamią Zduńskiego, że wszystko jest w najlepszym porządku. tymczasem oni będą wiedzieli najlepiej, że za chwilę wszyscy mogą zostać bez pracy. 

- Musimy się skontaktować z administratorem strony, muszą to zdjąć, zanim stracimy kolejnych klientów - uradzą Kamil z Wernerem po publikacji artykuł kompromitujący Andrzeja w internecie.

- Do roboty - spróbuje pocieszyć Adama Kamil. 

- Ale co mam robić?

I w tym momencie 1742 odcinka "M jak miłość" zadzwoni Piotrek. - Tylko nic po prostu nie mówisz o tym zamieszaniu, tak? - pouczy Gryc Wernera. 

- Stęskniłem się trochę za widokiem kancelarii - Piotrek poprosi kolegów o włączenie kamerki. - Co słychać? Jak radzicie sobie z moimi klientami?

Świetnie! - odpowiedzą uśmiechnięci prawnicy. 

- A jak sprawa z Julią? Coś wiadomo? - zapyta czujnie Zduński. 

- Przykra historia... Ale nas to nie dotyczy! - Werner będzie kłamał jak z nut. - My jesteśmy czyści!

- Poza tym mamy klienta, mamy spotkanie lecimy - doda Kamil. 

Tymczasem prawda w 1742 odcinku "M jak miłość" bęzie taka, ze w kancelarii nie zostanie już ani jeden klient. A Piotrek nie będzie miał zielonego pojęcia, że tak naprawdę nie miałby już po co do pracy wracać. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1742: Andrzej tylko Magdzie wyzna prawdę o psychopatce Julii. A potem ją zniszczy - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Werner doniesie Kamilowi na Sylwię! Nawet nie lubi swojej kochanki
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze