M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1742: Ostateczny upadek kancelarii Budzyńskiego i Wernera? Wszyscy klienci odejdą po ataku psycholki Julii – ZDJĘCIA

W 1742 odcinku "M jak miłość" kancelaria Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera (Jacek Kopczyński) znajdzie się na dnie. Z dnia na dzień wszyscy klienci odejdą i nie będzie żadnych szans na pozyskanie nowych. Wszystko przez spisek psychopatki Julii (Marta Chodorowska), która zniknie i zostawi po sobie "ślady morderstwa". Jej wierna przyjaciółka Sylwia (Hanna Turnau) nie tylko doniesie na Andrzeja na policję, ale i pójdzie z tym do mediów! I choć Budzyński w 1742 odcinku "M jak miłość" weźmie całą winę za stan rzeczy w kancelarii na siebie, mogą się już nie podnieść po tym ataku. Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1742 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Andrzej w 1742 odcinku "M jak miłość" przeżyje prawdziwe piekło. Nękać go będzie policja kolejnymi przesłuchaniami, a Sylwia zaatakuje jego i Magdę publicznie i zwymyśla. Na tym wierna przyjaciółka psychopatki nie poprzestanie. Rozpuści plotki wśród prawników, że Budzyński to morderca, a oraz pójdzie z tym do mediów. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać!  

Kliencie kancelarii w 1742 odcinku "M jak miłość" zaczną odchodzić jeden po drugim. Wszystko przez artykuły w sieci pod tytułem: "Znany prawnik zamieszany w zaginięcie kochanki? Nasze źródła potwierdzają", a ZDJĘCIE Andrzeja będzie na nich tylko lekko zamazane. Każdy pozna mecenasa Budzyńskiego. Czy kancelaria podniesie się po takim brutalnym ataku?

- Trzeba się skontaktować z administratorem strony. Trzeba to zdjąć, zanim stracimy kolejnych klientów! - Kamil zarządzi działania naprawcze. .

Przestańcie... To jest moja sprawa! - w naradę Gryca z Wernerem włączy się Andrzej w 1742 odcinku "M jak miłość".

Jednak nieprędko sytuację kancelarii da się odkręcić. W 1742 odcinku "M jak miłość" będzie tak źle, że prawnicy będą żyli tylko aferą i nią się zajmowali, bo nie zostanie już ani jeden klient. Andrzej będzie ciągany na kolejne przesłuchania na policję, a Sylwia dostarczy tam "dowód" w postaci szalika Budzyńskiego. Nie wiadomo, czy nie tak właśnie będzie wyglądał nie jest koniec szacownej kancelarii Budzyńskiego i Wernera. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1742: Andrzej tylko Magdzie wyzna prawdę o psychopatce Julii. A potem ją zniszczy - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Julia po ucieczce do Włoch przepadnie! Tego nikt się po niej nie spodziewa
Najnowsze