M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1742: Agresywny atak wariatki Sylwii na Magdę i Andrzeja! Zapłaci za upokorzenie Budzyńskich?– ZDJĘCIA

W 1742 odcinku "M jak miłość" przyjaciółka psychopatki Julii (Marta Chodorowska) pokaże, że z jej rozumem wcale nie jest lepiej. Sylwia (Hanna Turnau) nie tylko będzie dręczyła policję kolejnymi dowodami na to, że Andrzej (Krystian Wieczorek) jest zabójcą. Ona jeszcze urządzi nagonkę w mediach na Budzyńskiego, aż w końcu publicznie zaatakuje Magdę i jej męża! Wariatka już nie będzie się hamować w 1742 odcinku "M jak miłość". Cała nadzieja w tym, że Andrzej w końcu ujawni wszystkie oszustwa Julii i razem z nią załatwi Sylwię. Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1742 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1742 odcinku "M jak miłość" Andrzej zacznie mieć straszne kłopoty z powodu zaginięcia Julii. Jak wiemy, psycholka wyjechała do Włoch i zostawiła po sobie ślady "zabójstwa". Pierwszym podejrzanym w tej sprawie będzie właśnie Budzyński, bo zadba o to zamroczona nienawiścią Sylwia! To ona będzie nękała policję kolejnymi dowodami, aż w końcu doprowadzi do tego, że Andrzej stanie się podejrzanym. Rozpętani nagonki w mediach i wśród prawników też jej nie wystarczą. Ona jeszcze zaatakuje Andrzeja i Magdę publicznie!

Andrzej w "M jak miłość" w końcu zrozumie, że Julia to psychopatka, która przez cały czas go oszukiwała. Ale zanim do tego dojdzie przeżyje jeszcze koszmar w wykonaniu wariatki Sylwii. Co wykrzyczy Budzyńskim pod kancelarią przyjaciółka Malickiej?

Magda i Andrzej w 1742 odcinku "M jak miłość" będą rozmawiali właśnie o tym, czy i jak powiedzieć Nadii (Mira Fareniuk) o śmierci jej rodziców. W takiej sytuacji zobaczy ich Sylwia, która absolutnie nie będzie się hamować.  

- I co, miłość kwitnie? - zaatakuje Budzyńskich wariatka Szlwia. - Do czasu, bo jak policja dowie się, co się stało z Julią, to może być inaczej! 

- Może już wystarczy, co? - włączy się Kamil (Marcin Bosak). - Rozumiem, że się martwisz o przyjaciółkę...

- Nic nie rozumiesz! Wszyscy jesteście siebie warci! Ukrywaliście jego zdradę, a teraz co?! Nawets jeśli Julia popełniła samobójctwo, to tylko i wyłącznie przez Ciebie - wrzaśnie Sylwia do Andrzeja. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1744: Chora psychicznie Iza zastrzeli rodzinę nowym pomysłem. Tego nikt się nie spodziewał – ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia po ucieczce do Włoch przepadnie! Tego nikt się po niej nie spodziewa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze