M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1740: Ucieczka Julii do Włoch to skandal w biały dzień! Kochanka Andrzeja znów się potnie, żeby zostawić ślady zbrodni - ZDJĘCIA

W 1740 odcinku "M jak miłość" Julia Malicka (Marta Chodorowska) ucieknie do Włoch, a jej wielka ucieczka będzie częścią diabolicznego planu. Psychopatka dobrze przygotuje się do akcji wrobienia Andrzeja (Krystian Wieczorek) w zabójstwo siebie samej. To co będzie wyprawiała - w końcu prawniczka - można uznać za porażający skandal! Julia ma tak nie po kolei w głowie, że znów potnie się w 1740 odcinku "M jak miłość", aby zostawić "ślady zbrodni". Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ! Czy kochanka Budzyńskiego osiągnie swój cel?

"M jak miłość" odcinek 1740 - wtorek, 12.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 1740 odcinku "M jak miłość" Julia pokaże wszystkim jaką jest psychopatką. Malicka starannie przygotuje każdy szczegół swojej akcji przeciwko Andrzejowi i ucieknie. W domu zostawi straszliwy bałagan, który ma sugerować, ze odbyła się tam walka i ślady krwi na podłodze. Koronny "dowód" na to, że "została zamordowana" przez Budzyńskiego psycholka ukryje na kanapie. Będzie to szalik Andrzeja, który ukradła z jego wieszaka w kancelarii. 

Akcja Julii w 1740 odcinku "M jak miłość" - krew na podłodze mieszkania i wołanie o pomoc

Julia w 1740 odcinku "M jak miłość", zanim zniknie urządzi niezłą dramę. Sylwia wysłucha od niej żali na temat nękania przez rzekomego kochanka. Później zrobi coś jeszcze gorszego - zadzwoni do przyjaciółki z wołaniem o pomoc! - Pomocy, Sylwia, pomóż mi! - będzie wołała zduszonym szeptem Julia.- - Pomocy, Sylwia, pomóż mi! - będzie wołała zduszonym szeptem Julia.- Pomocy!A następnie porzuci telefon w domu i już nie odbierze, kiedy Sylwia zacznie do niej wydzwaniać. 

 Tylko widzowie 1740 odcinka "M jak miłość" zobaczą, jak Julia znowu się tnie, tylko po to, aby zostawić na podłodze ślady krwi. Następnie Julia spakuje dwie walizki, nie domknie drzwi wejściowych, założy ciemne okulary i odjedzie swoim autem. 

Aresztowanie Andrzeja w 1740 odcinku "M jak miłość"

Sylwia w 1740 odcinku "M jak miłość" szybko sprowadzi na pomoc przyjaciółce policję. Cyrk, który zostawi tam po sobie Malicka doprowadzi ich, zgodnie z wolą psychopatki, do domu Andrzeja. mecenas Budzyński zostanie aresztowany. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1742: Rotkiewicz jako jedyny stanie po stronie Budzyńskiego! Nie dał się urobić psychopatce Julii

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie tragiczną śmiercią z rąk mściciela?
Najnowsze