M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1739: Oto kochanek Patrycji! Przyłapani na gorącym uczynku już się nie wywiną - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 1739 odcinku "M jak miłość" na własne oczy zobaczymy kochanka Patrycji (Alżbeta Lenska)! Argasińska ukryje się z nim w leśniczówce, ale szybko zostaną przyłapani na amorach. Kto w 1739 odcinku "M jak miłość" okaże się mężczyzną, z którym ukochana Łukasza (Jakub Józefowicz) będzie baraszkowała w biały dzień? Gdzie w tym czasie będzie Wojciechowski? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1739 - poniedziałek, 11.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1739 odcinku "M jak miłość" Patrycja zostanie przyłapana z kochankiem! Wszystko wydarzy się w biały dzień, który zacznie się od... łez Argasińskiej! Ukochana Łukasza będzie spacerowała po Grabinie z czerwonymi oczami i pociągając nosem, czym zwróci uwagę na siebie i tak wścibskich sąsiadów. Co się wydarzy w leśniczówce?

Robert (Krzysztof Tyniec) w 1739 odcinku "M jak miłość" zobaczy, jak do domu Patrycji zmierza przystojny, młody kurier z przesyłką. Żak przejmie od niego paczkę i osobiście dostarczy ją adresatce w nadziei, że czegoś się dowie. I faktycznie, kiedy oboje otworzą pudełko zobaczą niezwykle seksowną koszulkę! Argasińska znajdzie też liścik z zapewnieniem kochanka, że nie może się doczekać, aż zobaczy ją w tym stroju...

Po czymś takim Żak w 1739 odcinku "M jak miłość" nie odczepi się już od domu Patrycji i będzie usilnie zaglądał, ciekaw co się tak naprawdę u niej dzieje. I Robert odniesie pełny sukces - przez okno leśniczówki zobaczy sąsiadkę w objęciach kochanka! Kto nim będzie?

Jak informowaliśmy, w 1739 odcinku "M jak miłość" możemy zobaczyć koniec Łukasza i Patrycji. Robert szybko rozniesie plotkę, że widział na własne oczy kochanka Argasińskiej i seks w ich wykonaniu! Kim okaże się mężczyzna, z którym Patrycja będzie migdaliła się w biały dzień?

Zdradzamy: prezent w postaci seksownej koszulki i liścik przyśle Patrycji Łukasz! I zrobi ukochanej niespodziankę, bo jeszcze tego samego dnia pojawi się leśniczówce osobiście. I to z nim Argasińska będzie szalała z namiętności. A Żak po raz kolejny skompromituje się jako nadgorliwy, wścibski sąsiad. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1739: Zdrada Patrycji i afera u Mostowiaków jakiej świat nie widział! Mąż Kisielowej przyłapie ją z kochankiem - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1739 ZWIASTUN. Włamanie do domu Ewy! Daniel dopadnie Kalinowską za śmierć swojej córki?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze