M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1738: Iza i Marcin ustalą warunki rozwodu! Nie będzie sądowej wojny Chodakowskich? - ZDJĘCIA

W 1738 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) spotkają się z prawnikami, aby ustalić warunki rozwodu. Spotkanie będzie przebiegało w smutnych nastrojach, choć na wojnę małżonków na razie się nie zanosi. W końcu poznamy prawników, którzy będą reprezentować Izę i Marcina w sądzie i dowiemy się na jakich zasadach Chodakowscy postanowili się rozejść. Adwokaci będą szczęśliwi w 1738 odcinku "M jak miłość", że wszystko idzie "jak z płatka", ale Marcina dopadną wspomnienia... Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1738 - wtorek, 5.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1738 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin spotkają się w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera (Jacek Kopczyński), aby domknąć warunki rozwodu przed rozprawą w sądzie. Przy tej okazji po raz pierwszy zobaczymy prawników, których Chodakowscy wybrali na swoich pełnomocników. Okazuje się, że Marcina będzie reprezentował Werner, a Izę nie znany dotąd mecenas. Co ustalą, zanim zobaczą się w sądzie?

- Rozumiem, że podtrzymujecie swoją decyzję i wcześniejsze ustalenia, które procedowaliśmy - zapyta Werner Chodakowskich w 1738 odcinku "M jak miłość". Iza i Marcin potwierdzą bez słów kiwając głowami. - Dobrze, w takim razie wysyłamy do sądu wniosek o nieorzekanie o winie. Proszę bardzo, tutaj mam umowę o mediacje, przeczytajmy ją jeszcze raz.... 

W tym momencie 1738 odcinka "M jak miłość" Marcin "odpłynie" we wspomnienia swojej miłości z Izą. Jeszcze raz zobaczymy piękne kadry, na który Chodakowscy są bardzo szczęśliwi. Trudno będzie oprzeć się wrażeniu, że oglądamy te sceny po raz ostatni. 

- Najważniejsze kwestie mamy za sobą: podział majątku, opieka nad dziećmi. W tej sytuacji sąd powinien orzec rozwód na pierwszej rozprawie - podsumuje zadowolony Werner. 

- O to nam właśnie chodzi - skomentuje Marcin ze 'ściśniętym gardłem". 

- Będzie to najbardziej pokojowy rozwód w mojej karierze. Pokojowy i z klasą - będzie się cieszył Adaś

- Mam nadzieję, że w tym klimacie dobrniemy do końca tej historii - doda adwokat Izy (Radosław Chabowski). 

Nie przegap: Marcin z M jak miłość wspomina miłość swojego życia. Z Kasią nie wyszłoby tak jak z Izą - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze