M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1738: Córka Marcina w niebezpieczeństwie po umizgach Izy z kochankiem Radkiem! Maja ciężko zachoruje, a to dopiero początek - ZDJĘCIA

W 1738 odcinku "M jak miłość" Radek (Philippe Tłokiński) oszuka Izę (Adriana Kalska) w sprawie dzieci i przejmie nad nimi opiekę. Kiedy pojawi się w tym celu domu Chodakowskiej, kochankowie natychmiast zaczną się "migdalić", nie zważając na najmłodszych. Niestety, Maja (Laura Jankowska) w 1738 odcinku "M jak miłość" zobaczy namiętny pocałunek matki z Radkiem i jeszcze tego samego dnia ciężko zachoruje! Iza znów narazi dzieci Marcina (Mikołaj Roznerski) na wielkie niebezpieczeństwo, a to dopiero początek ich tragedii po rozstaniu rodziców. Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1738 - wtorek, 5.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Iza w "M jak miłość" już raz doprowadziła do tego, że Szymek (Staś Szczypiński) o mało nie zginął pod kołami samochodu. Było to w redakcji "Gazety Gródka", kiedy Chodakowska zajęła się wróżką, a jej syn sam wybiegł na ulicę. Wtedy Radek uratował dziecko w ostatniej chwili, czym mocno zapunktował u Chodakowskiej. Można nawet powiedzieć, że dzięki temu ich romans wybuchł ze zdwojoną siłą, bo wdzięczna Iza się w nim zakochała. W 1738 odcinku matka znów z powodu Radka narazi dzieci na ogromne niebezpieczeństwo!

Radek w 1738 odcinku "M jak miłość" oszuka Izę, że jej dzieci nie mają pojęcia o ich romansie. Dzięki temu najmłodsi Chodakowscy zostaną pod jego opieką, a Iza pójdzie na spotkanie rozwodowe z Marcinem. Wdzięczna kochanka rzuci się na szyję Radkowi i zaczną się namiętnie całować. Ale nikt nie będzie miał pojęcia, że Maja to wszystko widzi!

Po tej scenie umizgów w "M jak miłość" Maja schowa się przed wszystkimi, ale jej organizm da znać, że dziecko przeżyło traumę. Dziecko dostanie wysokiej gorączki, o czym Iza dowie się telefonicznie od "opiekuna" Radka.

- Kiedy będziesz? - zadzwoni do Izy nieco spanikowany Radek. 

- Dzieci ok?

- Tak, tak wszystko ok - skłamie odruchowo kochanek. - Tylko martwię się o Majkę - będzie jednak musiał dodać. - Wiesz, cały dzień jest dziwnie osowiała, głowę ma ciepłą, rozpaloną. Może złapała jakąś infekcję?

- Mógłbyś zmierzyć jej temperaturę? Termometr powinien być w górnej szufladzie komody. Ja już do was jadę... 

Na razie nie wiadomo, co będzie dolegać Mai w 1738 odcinku "M jak miłość" i na ile poważna okaże się choroba. Pewne jednak jest, że córka Marcina z traumy będzie leczyła się do końca życia. A wiadomo, że i Szymek nie poradzi sobie łatwo z rozstaniem rodziców i życiem w "nowej rodzinie" z Radkiem...

Nie przegap: M jak miłość. Tak zmieni się Iza po rozwodzie z Marcinem. Wyciekły nowe ZDJĘCIA Adriany Kalskiej!

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze

Materiał sponsorowany