M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1734: Podejrzany Jaro razem z Justyną zniszczy Kasię. To on stanie za narkomanką - ZDJĘCIA

2023-05-23 20:15

W 1734 odcinku "M jak miłość" do akcji zniszczenia Kasi (Paulina Lasota) dołączy tajemniczy Jaro, wspólnik narkomanki Justyny (Magdalena Wieczorek). Wyrodna Stawska znów nawiedzi siostrę w klinice, ale tylko po to, by dokonać kradzieży! Potem cwana Justyna napisze wiadomość do tajemniczego Jarka i tym sposobem zyska dostęp do zamkniętego na klucz mieszkania Kasi i Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski). W 1734 odcinku "M jak miłość" podła złodziejka dobierze się do pieczątek lekarki i zacznie podrabiać recepty, a to jeszcze nie koniec!

"M jak miłość" odcinek 1734 - wtorek, 23.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Justyna nie odpuści Kasi w 1734 odcinku "M jak miłość". Zjawi się w klinice pod pretekstem przejrzenia wyników prześwietlenia, które zleciła lekarka. Narzeczona Jakuba wcale nie zachwyci się obecnością siostry w gabinecie. Nie przewidzi jednak kradzieży! Kiedy Kasia zostanie pilnie wezwana do pacjenta, Justyna na chwilę zostanie w pomieszczeniu sama. Tyle wystarczy, by zajrzeć do torebki lekarki i wygrzebać z niej klucze do mieszkania. - Ja to mam dziś szczęście - powie sama do siebie Justyna, kiedy zdobędzie własność siostry, a w jej głowie już zrodzi się plan działania. Jeszcze przed opuszczeniem gabinetu spróbuje wziąć Kasię "pod włos", ale nic nie wskóra. 

- (...) Chcę żeby było między nami jak dawniej - oznajmi młoda Stawska. - Czyli kiedy? Jak żyła mama? To zawsze będzie twoja wina i tego nigdy nie cofniesz. Chcesz zmienić swoje życie? Świetnie, ale beze mnie. Proszę cię, bądź tak miła i wyjdź - wścieknie się Kasia.

Justyna z pomocą tajemniczego Jaro włamie się do mieszkania Kasi w 1733 odcinku "M jak miłość" 

Narkomanka natychmiast skontaktuje się z Jarem, tajemniczym mężczyzną, który pomaga jej w oszustwach. - Hej Jaro, mam dla ciebie małą robótkę, klucz z odcisku. NA CITO - napisze wiadomość Justyna, a mężczyzna szybko jej pomoże, bo niedługo później kobieta faktycznie znajdzie się w mieszkaniu siostry pod jej nieobecność. Przeszuka rzeczy lekarki i w końcu natknie się na pieczątki. Zacznie podbijać recepty, podając się za Kasię! 

- Szykuj kasę, będę maksymalnie za pół godziny - powie do telefonu Justyna, kiedy już podstempluje potrzebne dokumenty. Kasia i Jakub nie przyłapią Stawskiej na knuciu w mieszkaniu, bo sami zdecydują się pojechać do siedliska. Właśnie dlatego mieszkanie zostanie puste, a cwana Justyna wykorzysta moment nieobecności. Nie będzie miała skrupułów, by posłużyć się lekarskimi pieczątkami, ale póki co nie wiadomo jeszcze, czy zostanie złapana i jej plan padnie. 

M jak miłość. Jakub pozna bolesną przeszłość Kasi. Siostra zabiła jej matkę, a teraz stanie między Kasią i Kubą
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze