M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1733: Werner wyśmieje Anitę! Skrytykuje Kamila, a Piotrek jeszcze mu dołoży - ZDJĘCIA

2023-05-20 22:26

W 1733 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) sprawi Anicie (Melania Grzesiewicz) wyjątkowy prezent. Gryc podaruje ukochanej wyrazicie pomarańczową kurtką, dzięki której Laskowska od razu przykuje uwagę wszystkich. W 1733 odcinku "M jak miłość" Werner (Jacek Kopczyński) natychmiast wybuchnie śmiechem na widok sekretarki i zacznie ją wyśmiewać w obecności jej partnera. A gdy Adam dowie się, że to sprawka Gryca, to oberwie się i prawnikowi. Wówczas wzburzona Laskowska postanowi ostatecznie to zakończyć, ale wtedy w kancelarii zjawi się Piotrek (Marcin Mroczek) i wszystko zacznie się od nowa! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1733 - poniedziałek, 22.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1733 odcinku "M jak miłość" Anita wywoła aferę w kancelarii, gdy zjawi się w pracy w prezencie od Kamila. Zakochany Gryc podaruje swojej ukochanej ogniście pomarańczową kurtkę, która już od wejścia zwróci uwagę wszystkich. Jako pierwszy na Laskowską natknie się Werner, który na widok sekretarki aż wybuchnie śmiechem, gdyż jej kurtka tak go oślepi. W tym momencie w 1733 odcinku "M jak miłość" Adam od razu zacznie naśmiewać się z Anity, czego świadkiem stanie się Kamil. Oczywiście, Gryc natychmiast stanie w obronie ukochanej, tym bardziej, że to on będzie sprawcą całego zamieszania!

- Przepraszam Anitko, ale oślepiłaś mnie. Ała - zacznie się naśmiewać Werner.

- Co ty ignorancie, to jest najmodniejsze zestawienie kolorów - pouczy go Gryc.

- Tak? - dopyta rozbawiony.

- Tak, poza tym, sam wybierałem tę kurtkę dla niej - przyzna Kamil.

Wtedy w 1733 odcinku "M jak miłość" Adam zmieni swoją ofiarę i zacznie wyśmiewać się z Kamila. Werner zasugeruje koledze, że zdecydowanie przesadził z kolorami, ale Gryc będzie wiedział woje i uparcie zacznie bronić swojego wyboru, jeszcze bardziej rozbawiając przy tym prawnika...

- Ale gdzie? W hurtowni ze sprzętem dla robotników drogowych, żeby byli widoczni na drodze? - uśmieje się Werner.

- To jest włoska kurtka. Ma najlepsze parametry techniczne. Jest świetna i do miasta i na stok. Poza tym, nie masz pojęcia, ile za nią dałem. Także z szacunkiem - wyrzuci mu Gryc.

- Tak, ale na stok bardzo dobrze, bo wiesz jak lawina zejdzie, to szybciutko cię znajdą - zwróci się do Anity.

Wówczas w 1733 odcinku "M jak miłość" Laskowska będzie miała już dość zachowania Wernera i postanowi go spacyfikować. Anicie uda się uspokoić Adama, ale niestety nie na długo...

- Możecie ze mnie zejść! I z mojej kurtki! - oburzy się Anita.

- Przepraszam, już skończyłem - stwierdzi Adam.

W tym momencie w 1733 odcinku "M jak miłość" w kancelarii pojawi się również Piotrek, któremu kurtka Anity także od razu rzuci się w oczy. Zszokowany Zduński już będzie gotowy, aby robić sobie żarty z koleżanki, ale przyjaciele mu na to nie pozwolą!

- O, ale kolory! - rzuci Piotrek.

- Stop! Zachowaj te fascynacje dla siebie! I zachwyt! - powie stanowczo Kamil.

Jednak w 1733 odcinku "M jak miłość" Adam nie będzie mógł dojść do siebie i znów zacznie wyśmiewać się z Kamila. Werner poleci przyjacielowi, aby następnym razem postawił na coś klasycznego, czym sprawi, że Piotrek dowie się, że to jego sprawka i również zacznie mu dogryzać!

- Kamil, ale wiesz co na 2 raz jak będziesz prezent kupował, to może jakieś kolczyki lub bransoletkę, nie? - zasugeruje Werner.

- A to ty! Nie no super - zaśmieje się Zduński.

- Znawcy! Po prostu znawcy tematu! - zdenerwuje się Gryc.

M jak miłość. Sylwia po porażce z Wernerem w sądzie zakończy ich romans!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze